شگفتی های تور اتریش

تور اتریش - در تور اتریش - در تور اتریش - ۶ فروردین ۱۳۹۷

شگفتی های تور اتریش

اتریش کشوری زیبا و خارق العاده در قاره ی زیبا و دیدنی اروپاست !! فرهنگ دوست داشتنی و جالب آن به همراه غذاهای دلچسب و لذیذش ترکیبی فوق العاده را برای سفر ایجاد کرده !! رودهای آرام ، روستاهای سبز و دیدنی و شهرهای فوق العاده حیرت انگیز آن قطعا شما را هیجان زده خواهد کرد .

وین یکی از بهترین شهرهای کشور اتریش است . شهری زیبا با مناظری سبز . طبیعت بکر و دست نخورده ی آن چنان دلبری ای میکند که نمیتوان از دیدن آنها دست کشید . وین شهری کلاسیک است که سفر به آن قطعا برای هیچکس فراموش نمیشود . این شهر هم ردیف با شهرهای لوکس و بزرگی چون بارسلونا ، پاریس ، مادرید ، پراگ یا رم قرار میگیرد ، شما قطعا لحظاتی ناب را در این شهر تجربه خواهید کرد .

تور اتریش وین

از شگفتی های این کشور خارق العاده میتوان به رستوران های ناب و بینظیرش اشاره کرد . اینسبورک پایتخت ایالت تیرول از شهرهایی است که بهترین رستوران ها را در خودش جای داده ، البته نباید نباید از رشته کوه های بینظیرش برای اسکی غافل ماند . اشتقنتس کلر ، گاست هاوس آنیک ، آتوبورگ ، هیمال ، لودویگ ، گلدنس داخل ، ویکتوریا ، رزن گارتن و کای نام بهترین رستوران ها در این شهر زیباست .

از دیگر شگفتی های این کشور میتوان به جشنواره های مفرح و مهیج اش اشاره کرد . هر ساله تعدادی جشنواره با 5 موضوع مختلف برگزار میشود . بوتیک های بینظیر و مدرن در این کشور میتواند از دیگر شگفتی ها در اتریش باشد ، برای مثال بوتیک دی باندتیسذ ترکیبی از فشن کره ی جنوبی و اسکاندیناوی است که مشتریان بسیاری در اتریش و کشورهای مختلف دارد .

بورگاسه 24 دیگر بوتیک شبک و مدرن اتریش است . فروشگاهی بینظیر که با عرضه ی لباس های خاص و مدرن افراد بیشماری را به سمت خود جذب کرده .

اونیکاتسن ، سانگ ، آیگنزینیه ، ناخبارین و کاوف هاوس وال دیگر بوتیک های فوق العاده در این کشور است .

اسکی بازان رشته کوه های پربرف آلپ را از شگفتی های این کشور میدانند . رشته کوه های بینظیر آلپ تجربه ای خارق العاده از اسکی ای مهیج به شما میدهد . سال 1885 زمان اوج اسکی در اتریش بود . در همان زمان بود که مسابقات جهانی به سمت این کشور سوق پیدا کرد . آرزوی بسیاری از اسکی بازان اسکی در این کوه های بسیار زیباست . آرلبرگ ، روستای سیفلد و شلادمینگ رورموس از مناطق مناسب برای اسکی است . آرلبرگ مکانی ایده آل برای اسکی ثروتمندان و اشراف زادگان است . این پیست به علاوه ی هتل های لوکس و لاکچری از زیاترین اماکن برای عکاسی است .

گرونه دیگر شگفتی در این کشور زیباست . پارکی با طبیعتی سبز و دیدنی که به شما این امکان را میدهد که در آرامشی ناب به صدای لذت بخش پرندگان گوش فرا دهید . این پارک در نزدیکی دریاچه ی زیبای گرونه قرار گرفته دریاچه ای با مساحت 199 متر مربع که از برترین دیدنی ها در اتریش نیز محسوب میشود .

از دیگر شگفتی ها در این کشور میتوان به تجربه ی لذت بخش پیاده روی در آن اشاره کرد . جاده هایی به صورت مارپیچ به شما این امکان را میدهد از بین تاکستان های زیبا بگذرید و از اطراف لذت ببرید .

در کل کشور اتریش کشوری است که گوشه گوشه ی آن پر است از شگفتی و جذابیت .

صومعه ، اپرای ملی وین ، سیفلدتیرول ، قلعه ی hohensalzburg و کاخ سلطنتی ده برترین جاذبه های کشور اتریش از نگاه طرفداران و بازدیدکنندگان است . ما از این ده جاذبه به عنوان   شگفتی و خارق العاده یاد میکنیم .