محله ی موزه اتریش

تور اتریش - در تور وین - در تور اتریش - ۳ آذر ۱۳۹۸

محله ی موزه ها اتریش 

اتریش کشوری است که شاید به مهد موسیقی جهان معروف باشد . یکی از شهر های دیدنی در این کشور زیبا و دیدنی شهر وین است . وین شهری آرام و سرشار از جاذبه های دیدنی است که یافتن آنها کاری سخت نخواهد بود زیرا با قدم زدن در این شهر متیوانید به تمدن و قدمت آن پی ببرید . این شهر زیبا هر ساله توریستان فراوانی را میزبانی میکند و علاوه بر جنبه ی توریستی افراد بسیاری از سرتاسر جهان برای سفر کاری و یا هر دلیل دیگری وارد این کشور کیشوند . یعنی هم از نظر اقتصادی . هم از نظر فرهنگی پیشرفت فراوانی کرده اتس . یکی از دیدنی های این شهر زیبا و دیدنی محله ی موزه هاست . 

محله ی موزه در کشور رویایی اتریش

تور اتریش

نام اصلی این محله موزیومس کوارتیه است اما مردم محلی آن را محله ی موزه ها مینامند . این مکان زیبا و دیدنی در سال 2001 آغاز به فعالیت کرده و در بین برترین نقاط دیدن وین قرار رگفته . معروفیت و محبوبیت این منطقه میتواند به دیلیل وجود موزه های منحصر به فرد و کافه های زیبا و با کیفیت و پارک و فضای سبز عمومی آن باشد . 

ساخت این منطقه ی زیبا و بینظیر حدود 3 سال به طول انجامید اما در مدت زمان کوتاهی محبوبیت خود را میان مردم و توریستان پیدا کرد و برای ساخت آن هزینه ای بالغ بر 145 میلیون یورو خرج شده است و در یک آمار گیری مشخص شد که تمامی مردم از صرف این هزینه برای ساخت این محله ی منحصر به فرد راضی بوده اند .

محله ی موزه از بهترین اماکن در کشور اتریش

از جمله موزه هایی که این منطقه آن را در خود جای داده میتوان به موزه های لئوپولد ، موزه ی هنر مدرن ، تالار هنر ، موزه ی تووم ، مرکز معماری وین ، تانتزکوارتیه و تعدادی کافه ی با کیفیت است . 

با توجه به کیفیت و نحوه ی ارائه ی خدمات این محله در رتبه ی 8 مجموعه فرهنگی بزرگ جهان قرار دارد و با توجه به پیشرفتی که هر ساله دارد سال به سال این رتبه بهتر میشود . در سالهای قبل از این که محله ساخته شود در این مکان اصطبل شاه قرار داشت ولی بعدها تصمیم برآن شد که یک مکان تفریحی فرهنگی جای اصطبل را بگیرد . 

در سخن آخر باید بگوئیم همیشه نباید برای دیدن و شناختن هنر به ساختمان ها و موزه ها و یا گالری ها سر بزنیم ، این محله ی تفریحی میتواند یاعث شناساندن هنر به شما بشود با حال و هوایی مدرن و کلاسیک در محیطی گرم  و صمیمی .

در سفر به کشور زیبا و خوش آب و هوای اتریش به خصوص شهر وین بازدید از این محله را فراموش نکنید . در شهر وین از هر کسی سراغ محله ی موزه ها را بگیرید سریعا شما را راهنمایی میکنند چرا که این مکان محبوبیت خاصی میان مردم دارد .