مرکز خرید زیتون کیش

تور لحظه آخری کیش - در تور کیش - در تور ایران - ۲۷ بهمن ۱۳۹۶

مرکز خرید زیتون کیش 

کیش جزیره ای منحصر به فرد در قلب خلیج همیشه فارس همچون الماسی درخشان توجه عده ی فراوانی تا به امروز به خود جلب کرده . این جزیره از مقصدهای مهم توریستی گردشگری در آسیا به خصوص برای ایرانیان است . کیش جزیره ای با پتانسیل های نهفته ی بسیاری است که همواره در حال ارتقا و پیشرفت است . سالیانه هزاران هزار نقر به بهانه های مختلف وارد این جزیره میشوند . عده ای برای خرید ، عده ای برای گشت و تفریح و عده ای نیز برای کار یا تجارت . برای آن دسته از افرادی که برای خرید پا به این جزیره می گذارند مرکز خرید زیتون را بشدت پیشنهاد میکنیم . 

تور لحظه آخری کیش | Kish Lastsecond Tour

مرکز خرید زیتون کیش

مرکز خرید زیتون مرکز خریدی مناسب و ایده آل است که هر نوع خرید ریز و درشتی را میزبانی میکند . .مرکز خرید زیتون بوسیله ی معماری خاصی که دارد خودش را از تمامی مراکز خرید در کیش جدا کرده و همین امر در محبوبیت آن تاثیر به سزایی داشته . 

نمای از داخل مرکز خرید زیتون در کیش

مرکز خریدی که با 96 غرفه و فروشگاه فعال در 2 طبقه و 12 واحد ساخته شده . 

شما هر روز از ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر می توانید به این مرکز خرید بروید . از ساعت 1 بعد از ظهر تا ساعت 4 بعد از ظهر کلا مرکز خرید تعطیل است و پس از ساعت 4 به صورت دائم تا 10 شب آماده ی خدمت رسانی است . 

نمایی زیبا از مرکز خرید زیتون کیش

پیشنهاد میکنیم اگر به دنبال خریدی لذت بخش و مقرون به صرفه هستید حتما سری به این مرکز خرید بزنید قطعا نیازهایتان را پوشش خواهد داد .