مرکز خرید مرانی (تور ارزان گرجستان)

تور ارزان گرجستان - ۲۷ بهمن ۱۳۹۶

مرکز خرید مرانی 

گرجستان کشوری است که مرز میان اروپا و آسیا محسوب میشود . این کشور از سمت غرب با دریای سیاه ، از سمت شمال با روسیه ، از سمت جنوب با ترکیه و ارمنستان و از سمت جنوب شرقی با آذربایجان همسایه است . تفلیس بزرگترین و البته شلوغ ترین و دیدنی ترین شهر در کشور گرجستان است . مردم در این کشور به زبان گرجی صحبت میکنند .

تور ارزان قیمت گرجستان

مرکز خرید مرانی تفلیس

یکی از مراکز خریدی که در این کشور بسیار محبوب است مرکز خرید مرانی است . مرکز خریدی ایده آل که هر نوع خرید ریز و درشتی را پوشش میدهد . این مرکز خرید ساختمانی لوکس و 4 طبقه است که درست در مرکز شهر تفلیس قرار گرفته . همه ی برندهای محبوب در این مرکز خرید فابل خرید است . برندهایی نظیر زارا ، کوتون ، ماسیمادوتی ، باتا و هر آن چه که تصور کنید . 

نمای از مرکز خرید مرانی  در گرجستان

شاید بار اول که ابن مرکز خرید را ببینید به نظرتان کمی کوچک به نظر برسد !! اما این طور نیست !! این مرکز خرید پر است از اجناسی ناب با قیمت هایی استثنایی . شما هر آنچه از یک مرکز خرید انتظار دارید در مرکز خرید مرانی خواهید دید . 

فروشگاه های مناسب در مرکز خرید مرانی

کافه ها و رستوران هایی بسیار خوب علاوه بر فروشگاه های مناسب در مرکز خرید وجود دارد . اگر ذره ای احساس گرسنگی کردید حتما سری به رستوران های مرکز خرید بزنید . غذاهای محلی و بین المللی ای که در این رستوران ها عرضه میشود در کل تفلیس خاص و منحصر به فرد است . از طرفی از نوشیدنی های کافه ها نیز نباید گذشت . شما میتوانید پس از یک خرید طولانی و البته لذت بخش از غذاها و نوشیدنی ها امتحان کنید .