مرکز خرید کارواسلا گرجستان

بازار و مرکز خرید - در تور گرجستان - در تور گرجستان - ۲۷ بهمن ۱۳۹۶

مرکز خرید کارواسلا گرجستان 

گرجستان کشوری زیبا و دیدنی ای است که در مرز بین آسیا و اروپا قرار گرفته و هر ساله با این جاذبه های دیدنی توریستان و گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند . در این کشور علاوه بر این جاذبه ها ، مراکز خرید فراوان و با کیفیتی ای را میتوانید پیدا کنید که تمامی برند ها و مارک های روز جهان را در خود جای داده اند . یکی از این مراکز خرید تچاری تفریحی مرکز خرید کارواسلا است . 

تور ارزان قیمت گرجستان

مرکز خرید کارواسلا در کشور دیدنی گرجستان

این مجموعه ی زیبا و دیدنی در 8 طبقه طراحی شده که دو طبقه ی اول آن متعلق به پارکینگ آن است که نزدیک به 300 خودرو را در خود جای میدهد . در 6 طبقه ی دیگر فروشگاه ها ، دفاتر اداری ، سینما ، کافی نت ، شهربازی ، رستوران و کافه قرار گرفته به علاوه 400 باب فروشگاه . 

 در این مرکز خرید سعی بر آن شده تا این بنا را به گونه ای طراحی کنند که بتوانید خرید و روزی شاد و مفرح را به همراه خانواده تجربه کنید این مرکز خرید با تنوع محصولات و فروشگاه هایی که دارد میتواند نیازهای سنین مختلف را پوشش دهد .

این مرکز تجاری و تفریحی که در فاصله ی 140 کیلومتری از راه آهن تفلیس واقع شده است با مساحت 19000 متر مربع در سال 2010 افتتاح شد . بر اساس آمارگیری های انجام شده این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز تجاری در گرجستان شناخته شده است و به دلیل وسعت و بزرگی آن هز ساله فستیوال های متعدد و کوچکی را میزبانی می کند ، فستیوال هایی مثل روز عشق ، فستیوال گل و فستیوال زیبایی .   

اگر بعد از خرید احساس گرسنگی کردید نگران نباشید چرا که رستوران هایی مناسب با غذاهای سنتی در طبقه ی آخر این مجموعه قرار گرفته که به شما این امکان را میدهد غذایی لذیذ را در مجموعه میل کنید و لذت ببرید .

شما با رفتن به این مرکز خرید میتوانید انواع کیف و کفش ، عطر ، ادکلن و لوازم آرایشی بهداشتی در مارک ها و برند های مختلف را ببینید . 

ساعات کاری مرکز خرید کارواسلا از ساعت 10 صبح تا 10 شب است . با رفتن به گرجستان علی الخصوص شهر تفلیس مهال است این مرکز خرید را فراموش کنید .  

در سفر به کشور زیبا و ایده آل گرجستان حتما سری به این مرکز خرید بزنید تا بتوانید خریدی لذت بخش را در این کشور تجربه کنید .