معرفی کشورهای حوزه ی شینگن

اخبار - در تور ویزای شینگن - در تور ویزای شینگن - ۲۵ بهمن ۱۳۹۶

معرفی کشورهای حوذه ی شینگن 

شینگن درواقع قراردادی میان 16 کشور اروپاییست که اگر موفق به دریافت این ویزا شوید میتوانیدبه همه ی این 26 کشور سفر کنید . افرادی که در کشور های شینگن زندگی میکنند میتوانند آزادانه در این حوذه سفر کنند و خوش بگذرانند . این 26 کشور کشورهای اتریش ، بلژیک ، چک ، استونی دانمارک ، فرانسه ، فنلاند ، آلمان ، یونان ، فرانسه ، ایتالیا ، ایسلند ، مجارستان ، لیتوانی ، لتونی ، مالت ، لوکزامبورگ ، نروژ ، هلند ، لهستان ، اسلونی ، اسلواکی ، پرتغال ، سوئد ، سوئیس ، اسپانیا و لیختن اشتاین میشود . 

کشورهای ایسلند ، صربستان ، مونته نگرو ، ترکیه ، آلبانی و جمهوری سابق یوگسلاوی مقدونیه کشورهایی هستند که در راه وارد شدن به عضو اتحادبه ی اروپا هستند . 

معرفی کشورهای حوذه ی شینگن

اتریش : یکی از کشور غربی اروپاست که با متاظر طبیعی فراوان و اماکن دیدنی بیشماری درون خودش تبدیل به یکی از حذاب ترین کشورها در جهان شده . این کشور از جنوب با ایتالیا و اسلوونی ، از سمت غرب با لیفتن اشتاین و سوئیس ، از سمت شرق با اسلوواکی و مجارستان و از شمال با آلمان هم مرز است . 

تور اتریش

بلژیک : از دیگر کشورهای غرب اروپا کشور زیبا و دیدنی بلژیک است که با مردمانی مهربان و مهمان نواز از مسافرین اش پذیرایی میکند . این کشور بی همتا از جنوب با کشورهای فرانسه و لوکزامبورگ ، از غرب با دریای شمال ، از شرق با آلمان و از سمت شمال با هلند همسایه است . 

جمهوری چک : این کشور از کشورهای اروپای مرکزی است و از کشورهای اتحادیه ی اروپا محسوب میشود .پراگ پر رفت و آمدترین و بزرگترین شهر این کشور است که البته پایتخت نیز محسوب میشود . 

فرانسه : فرانسه کشوری زیبا و رویایی در اورپای غربیست با آب وهوای معتدل و مدبترانه ای اش جذابیت منحصر به فردی برای مسافرین دارد . این کشور جذاب توسط کشورهای بلژیک ، آندورا ، لوکزامبورگ ، اسپانیا ، موناکو ، ایتالیا ، آلمان و سوئیس احاطه شده  . دیدن این کشور برای افراد بسیاری فقط یک آرزوست . با رفتن به آن جا قطعا روزها و لحظاتی تکرار نشدنی را تجربه خواهید کرد . 

آلمان : آلمان کشوری مدرن و ایده آل در اروپای مرکزی و غربی است . تاریخ کهن و موزه ها و اماکن تاریخی ای که در این کشور قرار گرفته توجه عده ی فراوانی را به خودش جلب کرده . از کشور های هم مرز با آلمان میتوان به لهستان ، چک ، اتریش ، فرانسه ، دانمارک ، سوئیس ، لوکزامبورگ ، هلند و بلژیک اشاره کرد . 

 کشورهای حوذه ی شینگن

یونان : از کشورهای جنوب شرقی اروپا میتوان به یونان اشاره گرد . کشوری با جاذبه های دیدنی فراوان و مناظر طبیعی بکر و دست نخورده . این کشور درواقع سه قاره ی آفریقا ، اروپا و آسیا را به هم متصل کرده . آتن پایتخت و زیباترین شهر این کشور است که حتما باید از آن دیدن کنید . 

مجارستان : مجارستان کشوری زیبا و جذاب در اروپای مرکزیست . کشوری سرشار از اماکن دیدنی و مناظر بی همتایی که آرامشی منحصر به فرد را به شما میدهد . بوداپست زیباترین و شلوغ ترین شهر این کشور است . مجارستان با کشورهای اسلواکی ، اتریش ، اسلوونی ، صربستان ، کرواسی ، رومانی و اکراین هم مرز است و شما به راحتی میتوانید به این کشورها دسترسی داشته باشید . 

ایتالیا : از کشورهای دیدنی جنوب اروپا میتوان به ایتالیا اشاره کرد . کشور معروف به کشور چکمه !! کشوری با قدمت ، فرهنگ و تاریخ بینظیر که آن را تبدیل به یکی از بهترین کشورهای اروپایی کرده . پیشنهاد میکنیم در سفر به اروپا بازدید از این کشور را در اولویت قرار دهید . قطعا لحظاتی ناب و تکرار نشدنی را تجربه خواهید کرد . 

سوئیس : سوئیس کشوری زویایی و منحصر به فرد در اروپای غربیست . کشوری بی همتا که از هر لحاظ میتوان برتر بودنش نسبت به دیگر کشورها را اثبات کرد . کشوری مناسب هم برای زندگی و هم برای سفر !! این کشور از آن دسته کشورهایی است که اگر واردش شوید قطعا دلتان نمیخواهد از آن خارج شوید . پیشنهاد میکنیم در صورت داشتن شرایط ورود به آن جا حتما این کار را بکنید و لحظاتب خاطره انگیز را برای خودتان رقم بزنید . 

تور سوئیس

معرفی کشورهای حوذه ی شینگن

اسپانیا : اسپانیا از دیگر کشورهای دیدنی در غرب اروپاست . کشوری منحصر به فرد با تفریحات و مردمانی شاد و مفرح !! اسپانیا از شمال با فرانسه ، آندورا و خلیج بیسکای ، از جنوب با دریای مدیترانه ، از غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس و از سمت شرق با جبل الطارق همسایه است . زیبایی و جذابیت شهرهای مادرید و بارسلون قطعا لحظاتی رویایی برایتان رقم خواهد زد . 

پرتغال : پرتغال کشوری کوچک و زیباست که جاذبه های طبیعی و منحصر به فرد فراوان چنان زیبایی ای در خودش گنجانده که قطعا باور نکردنی است . صومعه جرونیموس از بهترین ومحبوب ترین جادبه های پرتغال است . 

هلند : هلند کشوری با گل های رنگارنگ و پنیرهای لذیذش محبوبیت خاصی میان تورستان و گردشگران دارد . مساحت کم و کوچک بودن این کشور باعث نشده که نادیده گرفته شود و بالعکس افراد بیشماری آرزوی رفتن به این کشور را دارند .