موزه تاریخ و هنر اتریش

تور اتریش - در تور اتریش - در تور اتریش - ۳ آذر ۱۳۹۸

موزه تاریخ هنر اتریش 

اتریش کشوری زیبا و بسیار دیدنی در اروپا میباشد که از آن به عنوان مهد تمدن موسیقی در جهان نیز یاد میشود . لبش از 50 درصد مساحت این کشور را رشته کوه های آلپ پوشش داده اند . آثار باستانی فراوانی دراین کشور در یونیکو به ثبت رسیده . از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این کشور بی نظیر و بی همتا میتوان به کیفیت بالای زندگی در آن و امنیتی که شهروندان در این کشور دارند اشاره کرد . شاید جالب باشد بدانید اتریش از امن ترین کشور های دنیاست پس از دیدن آن در تور اتریش غافل نمانید .

تور اتریش

موزه ای زیبا و دیدنی در اتریش

موزه ی تاریخ و هنر از زیباترین دیدنی ها در این کشور منحصر به فرد است . محل این موزه در شهر زیبا و رویایی وین است . در موزه ی تاریخ هنر کاخی با گنبد 8 ضلعی وجود دارد . زیبایی معماری این بنا قطعا دقایقی شما را خیره نگاه میدارد . از جمله موزه هایی که در این مکان قرار گرفته میتوان به موزه ی تاریخ طبیعی ، چندین موزه ی هنر و محل زندگی افراد مشهور همچون موزارت و تعدادی موزه ی موزه ی متنوع دیگر اشاره کرد .

موزه تاریخ و هنر اتریش

شما میتوانید در اولین یکشنبه ی هر ماه به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای از این موزه ها دیدن کنید و لذت ببرید ، البته این ویژگی مختص افراد زیر 19 سال است .

نمای از موزه ی بینظیر تاریخ و هنر در اتریش

زمان ساخت این موزه ی بی نظیر به سال 1891 برمیگردد سالی که موزه ی دیگری به نام natarhistorisches به دستور امپراتور فرانتس در اتریش ساخته شد اما در نهایت موزه ی تاریخ هنر تبدیل به یکی از بهترین و نامی ترین موزه های هنر های تزئینی در سطح جهان شد .

پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر رویایی وین حتی اگر علاقه به اماکن تاریخی ندارید سری به این موزه بزنید قطعا پشیمان نخواهید شد .