نارین قلعه گرجستان

جاذبه گردشگری - در تور گرجستان - در تور گرجستان - ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

نارین قلعه گرجستان 

گرجستان کشوری پربازدید و پرطرفدار است که حد فاصل دو قاره ی آسیا و اروپا محسوب میشود . کشوری با مردمان مهربان و مهمان نواز که هرکدام به نحوی سعی بر این دارند که سفر شما را به بهترین شکل ممکن پایان برسانند . تفلیس و باتومی در شهر محبوب در این کشور است که به جرات میتوان گفت بیش از نیمی از جاذبه های زیبا در این کشور در دو شهر باتومی و تفلیس قرار گرفته . 

تور ارزان قیمت گرجستان

نارین قلعه از اماکن دیدن در کشور گرجستان

نارین قلعه یا ارگ نارین در تفلیس قرار گرفته ، البته آن را با نام ناریکالا نیز می شناسند . نارین قلعه از بناهای قدیمی و دیدنی در شهر تفلیس است . از آن جایی که این مکان بین حمام های گوگردی و باغ بوتانیک قرار گرفته شما میتوانید با رفتن به آن جا از این دو مکان دیدن کنید . قطعا برایتان جالب و جذاب خواهد بود . 

نارین قلعه تفلیس گرجستان

وقتی از نارین قلعه به سمت غرب نگاه کنید مجسمه ی مادر را خواهید دید . مجسمه ای زیبا از زنی که در یکی از دست هایش جام شراب و در دست دیگرش خنجری نیز و برنده قرار گرفته و شما میتوانید به آن جا نیز بروید چرا که همه ی این اماکن در یک منطقه قرار گرفته . 

نارین قلعه مکانی است که ساخت آن به سال های 1089-1125 برمیگردد . از طرفی در طول سال ها ، دستخوش تغییرات بسیاری شده !! فرمانروایان روسی ، ایرانی ، عربی و ترکی هر گدام به نخوی در طول سلطنتشان در این قلعه تغییراتی ایجاد کرده اند که در نهایت تبدیل به مکان امروزی اش شده . 

نارین قلعه از اماکن جذاب در شهر تفلیس گرجستان

پیشنهاد می کنیم در سفر به شهر زیبا و دیدنی تفلیس حتما از این اماکن دیدن کنید البته سعی کنید از صبح به این منطقه بیایید تا بتوانید از تمامی جاذبه هایی که در نزدیکی نارین قلعه وجود دارد نیز دیدن کنید .