نهر دبی

تور ارزان دبی - در تور دبی - در تور امارات - ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

نهر دبی

دبی یک از جذاب ترین و زیباترین شهرها در جهان است که توریستان و گردشگران بیشماری سالیانه پا به این شهر می گدارند . بناهای خاق العاده ای در این شهر ساخته شده که هر کدام توانسته رکوردهای عجیبی را برای دبی رقم بزند . اگر بخواهیم به یکی از زیباترین اماکن دیدنی در دبی اشاره کنیم باید نام نهر دبی را بیاوریم . نهری زیبا با آبی زلال که دبی را به 2 قسمت خاص تبدیل کرده .

از جاذبه های دیدنی در شهر دبی

این نهر تغییرات بسیاری در روند زندگی مردم ایجاد کرده ! از یک طرف به رشد شهر کمک کرد و از طرفی دیگر مردم را دعوت به ماهی گیری ، صید مروارید دعوت کرد . آب این نهر شور است از این رو جاندارانی خاص درش یافت میشود .

باشگاه گلف و قایق رانی دبی از اماکنی است که در نهر دبی جای گرفته و با دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلندمدت به شما خدمت رسانی میکند .

نخستین ورودی به این نهر زیبا مربوط به سرزمین دبی است که درست در امتداد مناطق کرنیش دیره وال راس دبی شرقی و در امتداد منطقه ی المشیذاقا دبی غربی می باشد .

نمایی زیبا از نهر دبی

اخبار پیشروی های نهر دبی در سالهای 2000 :

در سال 2007 گسترش این نهر پایان یافت و در حال حاضر تا جنوب هتل متروپلیتن در شیخ زائد ادامه یافته . آخرین گسترش این نهر به 9 نوامبر سال 2016 بازمیگردد .

گذشته از این حرف ها پروژه ای جدید بر روی نهر دبی ارائه شده . پروژه ای مربوط به هقت جزیره !!

نهر فوق الهاده زیبا در شهر مفرح و گردشگری دبی

پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبای دبی حتما بازدید از این نهر را در اولویت قرار دهید و حتما ساعاتی را در آنجا سپری کنید . این نهر از برترین ها در دبی است پس نباید فراموش شود .

لیست قیمت ارزان ترین تور دبی نوروز 97