نکاتی برای سفر به کوالالامپور

راهنمای سفر - در تور کوالالامپور - در تور مالزی - ۳۰ دی ۱۳۹۵

وقتی به شهر پر جنب و جوشی مثل کوالالامپور  سفر می کنین برای اینکه بیشتر از سفرتون لذت ببرین و کلی خوش بگذرونین باید یک سری نکات رو  مد نظر داشته باشین. 

دیدن از برج پتروناس: در هر روز فقط ۶۰ نفر میتونن به بالای برج پتروناس کوالالامپور برن و اگه میخواین شما هم جزو اون ۶۰ نفر باشین بهتره از قبل بلیط تهیه کنین.

مراقب میمون های غار batu باشید: وقتی از غار batu دیدن می کنین مواظب دوربین، بطری آب، کیف و خلاصه هرچی دستتون دارین باشین چون این میمون های شیطون به قاپیدن وسایل خیلی علاقه دارن و اگه این اتفاق بیفته ممکنه دیگه نتونین وسایلتون رو پس بگیرین.

محله چینی ها: یکی از بهترین مکان ها برای اقامت در کوالالامپور  محله چینی هاست چون به مرکز شهر و وسایل نقلیه نزدیکه و برای گردشگری و خرید خیلی معروفه. فراموش نکنین که موقع خرید در محله چینی ها حسابی چونه بزنین.

روزهای جمعه ی کوالالامپور: تا جایی که ممکنه روزهای جمعه از ساعت ۱۲ تا ۲ برای گشت و گذار بیرون نرین چون با انبوه افرادی که برای برگزاری نماز در خیابان جمع شدن مواجه میشین.

جنگل های مالزی: اگه واقعا تصمیم خودتون رو برای رفتن به جنگل های مالزی گرفتین بهتون توصیه میکنم به محض ورود  به این جنگلهای انبوه با احتیاط رفتار کنین و مراقب حیوانات و حشرات و مار کبری، عقرب و .. باشین. معماری

گرمای هوا: برای سفر به کوالالامپور در انتخاب لباس هاتون خبر دقت کنین مثلا پوشیدن شلوار جین در هوای گرم مالزی میتونه خیلی عذاب آور باشه سعی کنین لباسهایی بردارین که با هوای کشوری مثل مالزی سازگار باشه تا گرما اذیتتون نکنه.