هاستل در ایروان

تجربه سفر - در تور ایروان - ۲۰ بهمن ۱۳۹۵

سفرتجربه از: ارمنستان
نوع تجربه: کم شدن هزینه‌های سفر - اقامت ارزان 

اگر هزینه ی سفرمون رو برآورد کنیم متوجه میشیم بیشترین پولی که توی سفر خرج می کنیم هزینه ی اقامتمونه. در حالی که به نظر من میشه این هزینه رو به حداقل رسوند و خرج تفریح کرد.
هتل ها قیمت های بالایی دارند و در مقابلش امکانات کمی رو بهمون می دن. مثلا نمیشه از آشپزخونه هتل استفاده کرد. اگه بخوایم اختیارات بیشتری داشته باشیم می تونیم خونه کرایه کنیم ولی اگه تعدادمون کم باشه اصلا به صرفه نیست.
اگه از اون دسته توریستهایی هستید که تمام زمانتون رو صرف گردش و تفریح می کنید و فقط دنبال جای خواب تمیز و بی سروصدا می گردید، پیشنهاد من به شما هاستاله. مثلا هاستل Yerevan Hostel یکی از تمیزترین هاستل های ایروانه.

تور ارزان قفقاز

کارکنانش رفتار بسیار خوب و دوستانه ای دارند. اگر از قبل اتاقتون رو رزرو کنید، ترنسفر مجانی از فرودگاه ( یا ترمینال) دارند. اتاق ها مجهز به تلویزیون، WiFi و تخت های چوبی بسیار تمیز و راحت هستند. صبحانه هر روز مجانیه و استفاده از آشپزخونه برای همه آزاده. وسایل سرگرمی از جمله میز پینگ پونگ و اتاق karaoke هم داره. این مدل اقامت تجربه ی بسیار خاصیه و شما می تونید با توریست های خارجی معاشرت کنید و کلی دوست جدید پیدا کنید.

هاستل ایروان دقیقا پشت موزه ی میدان جمهوری قرار داره یعنی 3 دقیقه پیاده روی تا مرکز شهر. اطرافشم پر از رستوران و کافه و مغازه ست.

اقامت در اتاق 6 تخته (که اکثر اوقات 2 یا 3 تا مهمون داره) هر شب 20.000 تومنه! یعنی از شمال خودمون چقدر ارزون تر؟

مکان این هاستل بروی نقشه گوگل

وب سایت هاستل ایروان 

قیمت سرویس‌ها و نحوه رزرو در وب سایت آمده است.