هزینه ی اخذ ویزای شینگن

اخبار - در تور ویزای شینگن - در تور ویزای شینگن - ۲۵ بهمن ۱۳۹۶

هزینه ی اخذ ویزای شینگن  

شینگن قرار دادی میان 26 کشور آلمان ، فراسه ، اسپانیا ، ایتالیا ، بلژیک ، پرتغال ، هلند ، سوئد ، لوکرامبورگ ، دانمارک ، فنلاند ، نروژ ، لیتوانی ، لتونی ، لهستان ، مجارستان ، استونی ، اتریش ، اسلوانی ، اسلواکی ، مالت ، چک ، ایسلند ، سوئیس ، یونان و لیختن اشتاین است . 

تور اتریش

کشور های شینگن

قراردادی که به شهروندان این 26 کشور اجازه میدهد آزادانه بدون ویزه رقت آمد داشته باشند . این ویزا 4 نوع a و b و c و d دارد که a و b برای گذر از این کشورهاست و d مناسب برای تجار و بازرگانان است . ویزای c ویزایی است که مسافرین برای گرفتن آن اقدام میکنند . 

کشور های عضو شینگن

هزینه ی اخذ ویزای شینگن 

قیمت این ویزا در کل 10 یورو است و هنگام درخواست ویزا به صورت نقدی از شما دریافت میشود . این هزینه برای کودکان 6 تا 12 سال تا 35 یورو کاهش میابد و برای افراد زیر 6 سال هم رایگان است . اروپا برای ویزای ایرانیان به قسمت تقسیم شده است . بریتانیا ، شینگن و کشورهای اتحادیه و اروپای شرقی یه منطقه ای است که برای رفتن به هر کدام باید ویزای مختص آن را بگیرید . 

کشورهای شینگن

گرفتن ویزای بریتانیا با پاسپورت ایرانی اصلا کار مشکلی نیست فقط کافیست از نظر مالی خودتان را اثبات کنید و آن ها را از نظر بازگشتتان مطمئن کنید تا بتوانید ویزا را دریافت کنید . البته اگر از انگلیس دعوت نامه داشته باشید کارتان بسیار ساده خواهد بود . نکته ی قابل توجه درباره ی ویزای شینگن این است که هزینه را حتما باید نقدی داشته باشید . 

اخذ ویزای شینگن