هزینه ی سفر به کیش

تور لحظه آخری کیش - در تور کیش - در تور ایران - ۸ فروردین ۱۳۹۷

هزینه ی سفر به کیش

کیش جزیره ای زیبا و منحصر به فرد در آب های نیلگون خلیج همیشه فارس است . جزیره ای زیبا که بهترین ها را برایتان رقم خواهد زد .
کیش شهری پز از اماکن دیدنی و جذاب است که دیدن هریک شور و حال مختص خود را دارد . اگر میخواهید تعطیلاتی آرام و مفرح را در این جزیره ی فوق العاده تجربه کنید با ما همراه باشید .
این جزیره مناسب برای تعطیلات رومانتیک ، تعطیلات خانوادگی و حتی تعطیلات چند روزه است پس فرصت بازدید از آن را از دست ندهید .

قیمت های هتل ها و تور های لحظه آخری کیش

اولین قدم برای سفر به کیش این است که پکیج مناسبی را از میان ده ها پکیجی که آژانس هواپیمایی دیاکو ارائه میشود انتخاب کنید . پکیجی که هم از نظر قیمت مناسب و ایده آل باشد و هم از نظر امکانات کیفیت لازم را داشته باشد . این پکیج ها نسبت به کلاس هتل ، قیمت پرواز و کیفیت امکانات دارای هزینه های متفاوتی است . ما در این مقاله توضیح خواهیم داد که واقعا هزینه ی سفر به کیش چه قدر است ؟؟! پس ما را دنبال کنید .

ترو کیش توری پرطرفدار میان ایرانیان است و قطعا همه دوست دارند حداقل یک بار آن را تجربه کنند . همان طور که در مقاله های دیگر توضیح دادیم کیش جزیره ای است با آب و هوای بسیار گرم ، از این رو زمان های متفاوتش دارای هزینه هایی متفاوت است .
هزینه ها در سفر به کیش به دو بخش کلی تقسیم میشود : اول سفر به صورت تور و دیگری سفری عادی که تنها شامل بلیط رفت و برگشت میشود . هزنیه ی سفر شخثی بیشتر از تور است چرا که اگر هتل به صورت شخصی اجاره شود بسیار گران تر برایتان تمام خواهد شد چرا که آژانس های مسافرتی با ارائه ی تور هتل های ایده آل و مناسبی را گارانتی میکند . برخی از آژانس ها بعلاوه ی گارانتی هتل ها صندلی های هواپیما را نیز رزرو میکنند که به آن چارتر گفته میشود در این شرایط مقدار چشم گیری از هزینه ی کلی تان کاهش پیدا خواهد کرد .
350000 تومان هزینه ی تقریبی پرواز کیش است و هزینه ی رزرو هتل های معمولی 3ستاره برای هر شب حدود 150 هزار تومان برایتان خواهد بود . اما تور کیش بعلاوه ی تمام خدماتی که ارائه میکند امکاناتی رایگان را نیز در اختیارتان قرار خواهد داد . اگر بخواهید شخصی سفر کنید باید هزینه ای را برای فاصله ی بین فرودگاه تا هتل پرداخت کنید که خیلی باب میل مسافرین نیست . از دیگر ویژگی های تور لحظه آخری کیش این است که شما را به صورت رایگان از فرودگاه به هتل میبرند . صبحانه و بیمه مسافرتی نیز در تورها معمولا به صورت رایگان عرضه میشود از این رو سفرهای شخصی را به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنیم .
شما میتوانید با 500 هزار تومان سفری ایده آل را توسط تورهای مسافرتی تجربه کنید . کارشناسان و کارمندان ما در طول شبانه روز در هر امری خدمت رسان شما خواهند بود پس فرصت را از دست ندهید .