هفت جاذبه ی گردشگری اتریش

تور خارجی - در تور اتریش - در تور اتریش - ۸ فروردین ۱۳۹۷

هفت جاذبه ی گردشگری اتریش

اتریش از بهترین و برترین کشورها در قاره ی زیبای اروپاست . کشوری سرشار از اماکن دیدنی و جذاب !! اتریش کشوری است که در همسایگی کشور رویایی سوئیس قرار گرفته ، از طرفی از بهترین نقاط برای ورزشی همچون اسکی است !! اگر قصد سفر به اروپا در قالب تور اتریش دیاکو پرواز را دارید کشور اتریش را در اولولیت قرار دهید .
ما در این مقاله به 7 جاذبه ی برتر این کشور اشاره کرده ایم .

1- قلعه ی hochosterwitz : همان طور که گفتیم اتریش کشوری سرشار از زیبایی است . کشوری که در نقطه نقطه اش دیدنی هایی ناب نهفته . یکی از برترین دیدنی های این کشور قلعه ی زیبای hochosterwitz است که از آن با عنوان زیبای خفته نیز یاد میشود .
این قلعه دارای 16 گیت ورودی است که هرکدام برای کاری ساخته شده بود . بازدید از هر یک از این ورودی ها قطعا جذاب خواهد بود .

2- کرمز krems : وین از دیدنی ترین و بهترین شهرهای اتریش است که منطقه ای کهن و تاریخی همچون کرمز را در خود جای داده . شرایط دنج و بینظیری که در جوار سقف های نارنجی رنگ خانه هایش به وجود آمده واقعا وصف نشدنی است . بازدید از کرمز را در سفر به وین در اولویت قرار دهید .

3- غار eisriesenwelt : از دیگر دیدنی های جذاب در کشور رویایی اتریش غار eisriesenwelt است . غاری دیدنی که در یک جمله تعریف میشود !! شهربازی دوست داران طبیعت .....
این غار که از بزرگترین غارهای یخی دنیا محسوب میشود تا امروز تواسنته توجه عده ی بیشماری را به خودش جذب کند . شما یخ های داخل غار را در اشکال عجیب و زیبایی مشاهده خواهید کرد . از طرفی سرتاسر غار توسط چراغ هایی نورانی شده ، هنگامی که انعکاس نور این چراغ ها روی قطعات درشت و ریز یخ نمایان میشود منظره ای خارق العاده را مشاهده خواهید کرد .
این غار از معدود غارهاییست که چشم اندازهای خارق العاده ای از درونش را به بازدیدکنندگان ارائه میدهد .

4- خانه اپرای وین : همان طور که از قبل اشاره کردیم اتریش کشوری است که نویسندگان و هنرمندان بسیاری را در دل خود بزرگ کرده . خانه اپرای وین از اماکنی است که  نشانه هایی از این هنرمندان را در خود گنجانده .
این بنای زیبا در قرن 19 ساخته شده . شما میتوانید از برنامه های متنوع این شهر استفاده کنید و لحظاتی ناب و تکرار نشدنی را برای خودتان رقم بزنید . پیشنهاد میکنیم بازدید از این مکان جذاب را فراموش نکنید و آن را در اولویت قرار دهید .

5- کاخ میرابل : از دیگر اماکن جذاب و دیدنی در کشور اتریش کاخ میرابل است . این کاخ در سالزبورگ قرار گرفته ، این بنای زیبا که در قرن 16 به سبک باروک ساخته شده مربوط به خاندان سلطنتی بوده . در قرن 17 به صورت مجدد بازسازی شد و برخی از اماکنش نیز دچار تغییراتی شد . این کاخ از آن دسته اماکنی است که هم از داخل آن باید لذت برد و هم از فضای سبز زیبای خارج آن !!

6- هال اشتات : محال ممکن است حرف از اتریش باشد و نام هال اشتات نیاید هال اشتات نام یکی از دیدنی ترین جاذبه های اتریش است . روستایی کوچک ، سرسبز اما زیبا که با طبیعتی منحصر به فرد قطعا غافلگیرتان خواهد کرد . این مکان سرسبز و بکر مناسب افرادی است که از شلوغی های شهر فراری هستند و به دنبال جای آرام برای استراحت هستند .
این روستای فوق العاده جذاب از آن دسته اماکنی است که دیدن آن را به هیچ عنوان نباید از دست داد .

7- زل آم سی : زل آم سی از دیگر اماکن بکر و خارق العاده در کشور رویایی اتریش است که به سادگی نمیتوان از دیدن آن دست کشید . زل آم سی مربوط به یکی از مناطق گردشگری آلپ است که در هیچ شرایطی نباید دیدن آن را از دست داد .
دریاچه ای به رنگ فیروزه ای ، هوای پاک ، مناظر چشم نواز و ده ها دلیل دیگر باعث شده عده ی بیشماری به این سمت بروند . مجزا از همه ی تعریف ها شما میتوانید در قلعه ی تاریخی رزنبرگ که در این منطقه قرار گرفته ساعاتی خوش و بینظیر را تجربه کنید .