هفت جاذبه ی گردشگری دبی

تور ارزان دبی - در تور دبی - در تور امارات - ۸ فروردین ۱۳۹۷

هفت جاذبه ی گردشگری دبی

دبی یکی زا مهمترین مقاصد گردشگری در جهان است . شهری سرشار از جاذبه های فراوان . شما با تور ارزان قیمت دوبی در این شهر بهترین ها را تجربه خواهید کرد پس فرصت را از دیت ندهید . اگر به دنبال مکانی برای سفر هستید دبی را در اولویت قرار دهید چرا که این شهر از آن دسته شهر هایی است که هر لحظه با سوپرایزهایی هیجان زده تان خواهد کرد . ما در این مقاله 7 تا از بهترین اماکن تفریحی در دبی را معرفی خواهیم کرد .

1- نهر دبی : از برترین جاذبه های شهر میتوان به شهر زیبای دبی اشاره کرد . این شهر دبی را به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم کرده . نهر دبی از اماکن پراهمیت و ارزشمند برای اهالی دبی است چرا که از عناصر رشد شهر محسوب میشود .
لنج های بسیاری هستند که شما را از این شهر به کویت ، ایران ، هند عمان و شاخ آفریقا میبرند . حتما از این شهر دیدن کنید قطعا جذابیت هایی منحصر به فرد برایتان خواهد داشت .

2- برج خلیفه : برج دبی یکی از محبوب ترین برج ها در جهان است که با ارتفاع نزدیک به 830 متر توانسته جزء بلندترین برج های جهان باشد و جایگاه اول را در این رتبه بندی داشته باشد . شما میتوانید توسط یک آسانسور با حداکثر سرعت به بالاترین طبقه ی برج بروید و از آن بالا با نمایی 360 درجه سطح شهر را تماشا کنید و لذت ببرید . اگر هنگام شب به این مکان بروید شهر را نورانی خواهید دید .
پیشنهاد میکنیم این منظره ی زیبا را از دست ندهید . در اطراف این برج باغ هایی با درختان بلند قرار گرفته که نمای ساختمان را بیش از پیش زیبا کرده . بازدید از این برج فوق العاده را در سفر به دبی از دست ندهید .

3- دلفین دبی : دلفین بی بزرگترین مکان نگهداری دلفین ها در دنیاست . به جرات میتوان گفت این مکان از محبوب ترین اماکن در دبی است . در این مجموعه ی مفرح و شاد هر آنچه تصور کنید خواهید یافت . از سرگرمی های مناسب کودکان گرفته تا غواصی و عکس یادگاری برای بزرگسالان . بازی با دلفین ها درون آب به همراه مربی کاربلد و حرفه ای قطعا لحظاتی ناب و منحصربه فرد برایتان خواهد بود پس فرصت را از دست ندهید .

4- سافاری بیابانی : بیابان های حفاظت شده ی دبی طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان دارد . تپه های شنی یا انواع گونه های متنوع جانوری گیاهی از برجسته ترین تفریحات در این شهر کوچک اما حیرت انگیز است . اگر به دور از تفریحات شهر به دنبال هیجانات وصف نشدنی هستید استفاده از تور دبی بهترین اتفاق برایتان خواهد بود . تور های سافاری بیابانی در سه زمان صبح ، ظهر و نیمه شب شما را همراهی میکند و خاطراتی شیرین را برایتان رقم میزند . اگر مسافر دبی بودید به خاطر داشته باشید !! تجربه ی این تورها در نوع خود بینظیر و خارق العاده اند .

5- باشگاه گلف امارات : باشگاه گلف امارات از دیگر دیدنی های جذاب این شهر بینظیر است که در سال 1988 تاسیس شد . زمین های قهرمانی بسیار زیبا درون این مجموعه تجربه ای بینظیر را برایتان رقم خواهد زد پس فرصت را از دست ندهید .
بازی تنیس ، اسکواش ، بدنسازی و ده ها امکانات دیگر در این مجموعه وجود دارد که هر کدام به نحوی جذابیت خواهد داشت . اگر خیلی علاقه مند باشید میتوانید در دوره های آموزشی کوتاه مدت گفت نیز ثبت کنید و آموزش ببینید .

6- پیست اسکی دبی : به جرات میتوان گفت از بزرگترین چالش در این شهر و تور دبی رفتن به پیست اسکی است . پیست اسکی سرپوشیده ی دبی از محبوب ترین جاذبه ها در این شهر است .
جالب است بدانید این پیست سومین پیست بزرگ در جهان است . قطعا وقتی از هوای گرم و آزاردهنده ی دبی وارد این پیست سرد و یخ شوید حیرت زده خواهید شد . مدرسین ممتاز بسیاری درون این پیست به اسکی بازان آموزش میدهند . پیشنهاد میکنیم از این چالش مهیج بهره مند شوید .

7- پارک الممرز : از بزرگترین پارک ها در این شهر دیدنی میتوان به پارک الممرز اشاره کرد و این پارک همچون الماسی در قلب شهر زیبای دبی میدرخشد . از جاذبه های دیدنی پارک الممرز میتوان به ساحل های زیبا و حیرت انگیز ، استخر مناسب شنا ، زمین های بازی ، کلبه های ییلاقی فراوان ، آمفی تئاتر و ده ها امکانات مفرح دیگر اشاره کرد .