هقت جاذبه ی گردشگری سوئیس

تور خارجی - در تور سوئیس - در تور سوئیس - ۸ فروردین ۱۳۹۷

هقت جاذبه ی گردشگری سوئیس

سوئیس از کشورهای جذاب و دیدنی در قلب قاره ی اروپاست . کشوری که از آن با عنوان زادگاه گردشگری زمستانی یاد میکنند . این کشور حیرت انگیز محموعه ای زیبا با مناظری چشم نواز است که آرزوی رفتن به آن در ذهن بسیاری از افراد است . ما در این مقاله به 7 جاذبه ی برتر آن اشاره خواهیم کرد که می توانید در تور سوئیس از آنها دیدن فرمایید .

1- آپنزل
آپنزل مکانی رومانتیک و عاشقانه در دل طبیعت است . چشم انداز های خارق العاده ای در این مکان وجود دارد که حضور در آنها لحظاتی خاطره انگیز و دوست داشتنی را برایتان رقم میزند . ساختمان های قدیمی با نماهای زیبا و رنگی ، رستوران های متنوع ، فروشگاه هایی مخصوص پنیر و نانوایی و بوی شیرینی های منحصر به فرد برای هر شخصی وسوسه انگیز خواهد بود .
تورهایی هستند که شما را به این مکان میبرند پیشنهاد میکنیم این تورها را از دست ندهید چرا که هیجاناتی وصف نشدنی را برایتان بدنبال خواهد داشت .

2- لوسرن
لوسرن شهری کوچک و زیبادر مرکز شهر رویایی سوئیس است . کوه های مرتفع و دریاچه های پر آب بینظیر چنان زیبایی ای به این شهر بخشیده که کمتر کسی میتواند از دیدن آن دست بکشد . این شهر از آن دسته شهرهایی است که قدم به قدمش میتواند خاطراتی خوش برای بیننده رقم بزند .
از پل های مسقف زیبایش گرفته تا تفرجگاه های ساحلی و خانه های رنگی بینظیرش !! همه و همه به صورت کاملا هماهنگ چنان نمایی به شهر بخشیده که کمتر کسی میتواند از دیدن آن دست بکشد .

3- زرمات
منطقه ی زرمات یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در قلب این کشور رویایی است . جالب است بدانید در این منطقه هیچ وسیله ی موتوری ای وجود ندارد و همین امر موجب شده طبیعتی بکر و بینظیر درش وجور داشته باشد . از برجسته ترین جاذبه های این منطقه میتوان به منطقه ی اسکی اش اشاره کرد که جزء بلندترین و بزرگترین پیست در کل اروپاست . این پاساژ 300 روز در سال به مردم خدمت رسانی میکند . پیشنهاد میکنیم اسکی در آنجا را از دست ندهید .

4- ژنو
از شلوغ ترین و پرجمعیت ترین شهرها در کشور سوئیس میتوان به شهر زیبای ژنو اشاره کرد شهری که از گران ترین شهر ها در کل اروپا محسوب میشود . مردم در این شهر با زبان های فرانسوی اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی و حتی انگلیسی صحبت کنند . از این رو کمتر کسی در زبان با مشکل روبه رو میشود . این شهر بین المللی سرشار از اماکنی است که دیدن هر کدام یادی خوش را در ذهن تان باقی میگذارد . دریاچه ی ژنو از برترین اماکن در این شهر است که دیدن آن را در هیچ شرایطی نباید از دست داد .

5- سنت موریتز
از دیگر شهر های خارق العاده در کشور سوئیس شهر سنت موریتز است . رودخانه های پرآب و آرام ، ارتفاعات وسیع بینظیر ، امکانات اسکی ، پیاده روی و دوچرخه سواری خاطراتی شیرین و حیرت انگیز را از سفر به سوئیس برایتان باقی میگذارد .
این شهر خارق العاده در کشور سوئیس امروزه از بهترین و زیباترین شهر های اروپا محسوب میشود پس اگر مسافر سوئیس بودید بازدید از این شهر را به تعویق نیندازید .

6- بازل
از دیگر اماکن جذاب و دیدنی در کشور سوئیس بازل است . بازل یکی از سه شهر پرجمعیت سوئیس محسوب میشود و درست مرز میان سه کشور آلمان ، فرانسه و سوئیس محسوب میشود . درواقع شما میتوانید فرهنگی از سه کشور را در این شهر ببینید که به نوبه ی خود دارای زیبایی های خاص است بازل به دو بخش بازل بزرگ و بازل کوچک تقسیم میشود.

7-زوریخ

قلب اقتصاد سوییس شهر زوریخ است ، شهری که بالاترین کیفیت ممکن را در اختیار شهروندانش قرار میدهد .از طرفی از گرانترین شهر های جهان نیز محسوب میشود .بازدید از این شهر شگفت انگیز و منظم قطعا مهیج خواهد بود . البته از جاذبه های بی نظیر و فوق العاده اش نیز نباید غافل ماند.آبشار راین یکی از این جاذبه هاست.