پارک آهوان کیش

تور لحظه آخری کیش - در تور کیش - در تور ایران - ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

پارک آهوان کیش 

کیش جزیره ای با مساحت 90 کیلومتر مریع در آب های پرتلاطم و مواج خلیج همیشه فارس است . جزیره ای که قطب گردشگری آن منطقه محسوب میشود و همچون الماسی در خلیج میدرخشد . هزاران هزار توریست و گردشگر در ماه های مختلف پا به این جزیره میگذارند و روزهایی به یاد ماندنی را در آن تحربه میکنند . اماکن تفریحی فراوان و بازار های متنوع و متعدد آن محبوبیت خاصی میان مسافرین دارد . 

تور لحظه آخری کیش | Kish Lastsecond Tour

پارکی زیبا و دیدنی در جزیره ی کیش

پارک آهوان یکی از بکرترین و بی نظیرترین پارک های طبیعی این جزیره ی شگفت انگیز است . پوشش گیاهی این پارک بود چرا که با آب و هوای حزیره سازگاری بسیار مناسبی داشت اما بدلیل ساخت یک مجتمع تجاری تمامی آن پوشش را از بین بردند . 

این پراک با مساحت نزدیک به 2 هکتار در منطقه ای بینظیر در جزیره ی کیش قرار گرفته . 

دیدن آهو های زیبا در پارک آهوان کیش

بیش از 200 درخت تنومند و زیبا در پارک قرار گرفته که زیبایی آن را چندین هزار برابر کرده . آهوان فراوانی میان این درختان میدوند و بازی میکنند که دیدن آنها بسیار لذت بخش خواهد بود . در سال 1363 ، 30 راس آهو به این پارک متنقل کردند تا هم از خطر انقراض تسل آنها پیشگیری کنند و هم ابنکه جذابیتی برای آن منطقه درست کرده باشند . 

شما میتوانید با رفتن به این پارک ساعت ها این آهو های زیبا را تماشا کنید و لذت ببرید . در سفر به جزیره ی منحصر به فرد و دیدنی کیش اگر از این پارک دیدن نکنید گویی که به کیش سفر نکرده اید چرا که در هیچ جای دیگر حتی باغ وحش این آهو های زیبا را نخواهید دید . حتما ساعاتی را صرف بازدید از این پارک دیدنی کنید .