پارک الممرز دبی

تور ارزان دبی - در تور دبی - در تور امارات - ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

پارک الممرز

دبی از شهر های امیرنشین در امارات متحده ی عربی است . این شهر بندری کوچک در جنوب کشورمان ایران قرار گرفته و با جای دادن اماکن طبیعی و تاریخی فراوان در خودش تبدیل به یک از بهترین شهرهای توریستی گردشگری در جهان شده . دبی شهری خشک بود که در همین چند سال اخیر فقز بیابانی بی آب محسوب میشد اما امروزه نامش میان شهر های پیشرفته و مدرن آورده میشود . ابن پیشرفت چشم گیر بی دلیل نیست . ساختمان های بلند با معماری های خاص ، فرودگاهی بین المللی و بی نظیر ، اماکن دیدنی جذاب ، طبیعتی زیبا و صدها جاذبه ی دیگر از دبی شهری توریستی گردشگری پرطرفدار ساخته .تور دبی یکی از برترین تورهای خارجی از ایران است.

نمایی زیبا و منحصر به فرد از سطح شهر دبی

پارک ساحلی الممرز از بهترین و زیباترین پارک ها در شهر دبی است . پارک الممرز با مساحتی نزدیک به 110هکتار در گوشه ای از شهر قرار گرفته . شما میتوانید در این پارک ساعاتی شاد و مفرح را برای خودتان رقم بزنید . از امکاناتی که در این پارک در اختیارتان قرار میگیرد میتوان به سایت های کباب پزی ، بوفه های مواد غذایی و نوشیدنی های متنوع ، کلبه ها و اقامتگاه های ییلاقی برای اجاره ، ساحل های محافظت شده ، تالاب های امن و زیبا ، زمین بازی مختص کودکان ، استخر سرباز و سربسته مختص شنا و حمام آفتاب ، مناطق چمن کاری و گل کاری شده ی زیبا اشاره کرد .

پارکی زیبا و ساحلی با امکانات مفرح فراوان

ایستگاه مترو در 6 کیلومتری پارک قرار گرفته ، شما میتوانیداز هر جای شهر سوار مترو شوید و خودتان را به این استگاه برسانید . برای ساخت این پارک حدود 100 مبلبون درهم هزینه شده . پارک الممرز از بزرگترین پارک های ساحلی در دبی نیز محسوب میشود . از ویژگی های منحصر به فرد در این پارک میتوان به سواحل تمیز و منحصر به فردش اشار کرد . این ساحل توسط ماسه های طلایی و نرم پوشیده شده و همین امر زیبایی اش را چندین برابر کرده ، قطعا خوابیدن زیر نور خورشید در این سواحل بذتی وصف نشدنی دارد . شما هنگام استفاده از آفتاب میتوانید از مناظر خارق العاده و زیبای اطراف نیز لذت ببرید .

پارکی سرسبز و زیبا در شهر گرم و خشک دبی

پیچیدن صدای امواج در فضا بسیار شیرین خواهد وبد . شما هنگام آفتاب گرفتن میتوانید از صندلی های سایبان دار مخصوص نیز استفاده کنید . کافه های و رستوران های پارک نیز قابل تامل است ، شما میتوانید هنگام گرسنگی به رستوران های پارک بروید و غذاهایی خوش طعم را با قیمت هایی استثنایی میل کنید . نوشیدنی هایی که در کنار این غذاها سرو میشود بسیار لذیذ و متنوع است . زمین والیبال ساحلی یکی از مفرح ترین امکانات این پارک است . پیشنهاد میکنیم حتما ساعاتی را در این زمین ، بازی کنید قطعا لذت بخش خواهد بود . از مهیج ترین تفریحات این پارک استفاده از جت اسکی است ، استفاده از این جت اسکی ها به صورت دو نفره است ، شما میتوانید با پرداخت 62 درهم یکی از آنها را اجاره کنید و بر فراز آب های نیلگون خلیج فارس برانید و لذت ببرید .

این پارک از آن دسته اماکنی است که باید حداقل یک روزتان را به بازدید از آن اختصاص دهید قطعا خوشتان خواهد آمد .

لیست قیمت ارزان ترین تور دبی نوروز 97