پارک معجزه گرجستان

جاذبه گردشگری - ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

پارک معجزه گرجستان 

گرجستان کشوری زیبا از کشور های اروپای شرقی است . کشوری که خط فاصل میان آسیا و اروپاست و با وجود وسعت کم اش توانسته تبدیل به یکی از بهترین مقاصد توریستی برای بسیاری از مسافرین به خصوص ایرانیان شود . از جاذبه های دیدنی و محبوبش گرفته تا طبیعت بکر و زیبایش !! شما قدم به قدم در این کشور میتوانید اماکنی را ببینید که قطعا متعجبتان خواهد کرد .

تور ارزان قیمت گرجستان

کشور زیبای گرجستان

باتومی و تفلیس دو شهر محبوب در این کشور است که بیشترین بازدیدکننده را دارد و سالیانه سیل عظیمی از توریستان و گردشگران را در خودش می بیند . پارک معجزه در باتومی یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین اماکن در کشور گرجستان است که در سفرتان به باتومی حتما باید از آن دیدن کنید چرا که سفرتان با رفتن به این پارک کامل خواهد شد . 

پارک زیبا و دیدنی معجزه

این پارک ، پارکی بر روی سواحل دریای سیاه است . برج الفبا ، مجسمه ی عشق ، یک چرخ و فلک بزرگ ، هتل رادیسون بلو ، فانوس دریایی و مرکز کسب و کار ، همه و همه در این پارک جای گرفته و شما میتوانید با رفتن به پارک معجزه از همه ی این اماکن دیدن کنید . از طرفی در این پارک کنسرت ها و جشن های بسیاری برگزار میشود که شرکت در آنها خالی از لطف نیست . درخت سال نو هر ساله به بهترین نحو تزئین میشود و در پارک خودنمایی میکند .

پارکس زیبا و ایده آل برای یک تفریح خانوادگی

این پارک مکانی کاملا متفاوت و منحصر به فرد در شهر باتومی در گرجستان است که مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته و از آنجایی که در مرکز شهر قرار گرفته دسترسی بسیار مناسبی نیز دارد . در سفر به شهر زیبای باتومی حتما سری به این پارک زیبا و دیدنی بزنید و ساعاتی خوش و مفرح را تجربه کنید . 

نمایی زیبا از پارک معجزه در باتومی