پلاژ آقایان کیش

جاذبه گردشگری - در تور کیش - در تور ایران - ۲۵ آبان ۱۳۹۸

پلاژ آقایان کیش

سواحل کیش برخلاف سایر سواحل دنیا پوشیده از ماسه های خاکستری رنگ است . سواحلی زیبا با پوشش مرجانی . رنگ نقره ای این مرجان ها درخشندگی خیره کننده ای در سطح ساحل ایجاد میکند که بیننده را ساعت ها مجذوب خود میکند . از طرفی آب دریا به قدری زلال و شفاف است که به شما این امکان را میدهد که تا چندین متری عمق آب را به راحتی تماشا کنید . 

نمایی از پلاژ آقایان کیش در ایران

پلاژهایی مختص آقایان در این سواحل گنجانده شده که میتواند مکانی مناسب برای اسکان توریستان نیز باشد . استقبال از این مکان بسیار زیاد بوده با اینکه شنا در همه جای ساحل برای آقایان آزاد است اما این منطقه با گنجاندن امکاناتی مناسب باعث جذب بسیاری از افراد به سمت خودش شده . از جمله بهترین این امکانات میتوان به باشگاه دریایی اشاره کرد . 
این پلاژ در قسمت شمال شرقی جزیره قرار گرفته . شما در هر جای جزیره که باشید میتوانید به راحتی توسط وسایل حمل و نقل عمومی خودتان را به پلاژ برسانید . 

پلاژ آقایان در جزیره ی کیش

از دیگر خدمات در این پلاژ میتوان به آموزش شنا اشاره کرد . آموزش شنا به صورت انفرادی و گروهی که نیز با استقبال خوبی مواجه شده!!!! 
دوش آب شیرین ، وجود غریق نجات و بوفه از دیگر امکانات پلاژ آقایان است . 

این قسمت از ساحل کیفتی منحصر به فرد دارد . ساحلی ماسه ای با دریایی زلال مناسب شنا که عمقش به ترتیب افزایش میابد . جت اسکی ، اسکی روی آب ، پاراشوت ، قایق های بادبانی و غواصی از امکانات مفرحی است که در این پلاژ در اختیار میهمانان قرار میگیرد . شما حتی هنگام شب نیز میتوانید در آن شنا کنید . 

از طرح های آینده برای پلاژ میتوان از سالن های بدنسازی مجهز ، سالن ژیمناستیک و اتاق ماساژ مناسب نام برد . در سفر به جزیره ی منحصر به فرد کیش حتما سری به این پلاژها بزنید قطعا پشیمان نخواهید شد پس فرصت را از دست ندهید .