چه طور یک نفر برای سفر به دور دنیا و ماندن در خانه های لوکس پول دریافت می کند؟

اخبار - در تور ملبورن - ۱۰ آذر ۱۳۹۸

تصور کنید در حال سفر به دور دنیا هستید و در خانه های بسیار لوکس آن شهرها اقامت می کنید، کنار استخرهای اختصاصی این عمارت ها نوشیدنی خنک خود را می نوشید و از امکانات ویژه ی آن ها بهره می برید؛ تازه پول خوبی هم دریافت می کنید.

 

یک خانم ویدیوگرافر، به اسم سورل آمور (Sorelle Amore) این رویاها را به واقعیت تبدیل کرده است، البته به لطف برنده شدن در مسابقه ی "بهترین شغل جهان" که توسط "خانه سوم" (Third home) برگزار شد.

 

جایزه ی این مسابقه برای آمور 10000 دلار در ماه به اضافه ی هزینه ی سفر و حتی هزینه ی یک نفر همراه در سفرها برای مدت 3 ماه است. تمام کاری که او باید انجام دهد این است که تجربیات و ماجراهای جذاب سفر خود را در 12 خانه ی مختلف به وسیله ی عکس و ویدیو و از طریق رسانه های اجتماعی با جهانیان به اشتراک بگذارد.

 

به نظر می رسد آمور بهترین فرد برای این کار باشد، چون آن طور که "خانه سوم" در سایت خود توضیح داده، او به بیش از 40 کشور سفر کرده و نیز از سن 5 سالگی ذهن خود را درگیر زیبایی مردم و مام طبیعت در سرتاسر دنیا می دیده است.

به علاوه، خانم آمور در شرکت های مختلفی به عنوان راهنمای تور کار کرده و نیز سابقه ی کار متنوع و گسترده ای دارد. از آن جمله می توان به معلم کودکان در فضای باز، غریق نجات در سواحل استرالیا، عکاس و فیلمبردار در سفرهای دور دنیا اشاره کرد. او همچنین مدتی به عنوان ترویج دهنده و بهبود دهنده ی رسمی گردشگری در ایسلند و گرینلند مشغول به کار بوده است.

 

برنامه ی فعلی آمور چیست؟ او قرار است طی چند ماه به خانه ی گلن در اینر لایتن (اسکاتلند)، دیزاینر تاون هاوس در لندن، الک ران در لیوینگ استون مونتانا (آمریکا)، ویلای لاس پالماس در بوتناکانا (جمهوری دومینیکن)، دریای رین فارست میتس و ویلای پونتو ویستا در مانوئل آنتونیو (کاستاریکا) و ... سفر خواهد کرد.

 

آمور در آخرین ویدیوی خود برای مسابقه گفت: من برای هر اتفاقی که در پیش است، تلاش خواهم کرد. می خواستم مطمئن شوم که رویایم نمرده است. پس همیشه این را تکرار می کنم که باید به تلاشت ادامه بدهی و دست بردار نباشی.

diyakoparvaz.com