کافه‌های مقرون به صرفه در تفلیس

جاذبه گردشگری - در تور تفلیس - در تور گرجستان - ۲۱ آبان ۱۳۹۶

برای کسانی که می‌خواهند سفری مقرون به صرفه داشته باشند و هم‌چنین کسانی که می‌خواهند موج نوگرایی را در تفلیس حس کنند، فهرستی از مکان‌های جالب آماده کرده‌ایم که در آنجا می‌توانید با 10  دلار شام خیلی خوبی سفارش دهید و از فضای جوان پسند آنجا لذت ببرید.

لیست قیمت و فروش ارزان ترین تور گرجستان نوروز 97

 

  • Moulin Electrique

Moulin Electrique دقیقاً در مرکز شهر قرار گرفته است، اما در حیاط پنهان شده است. معمولاً در تفلیس کافه‌هایی که میزهایی در فضای آزاد دارند، کمی پر سروصدا هستند، اما در اینجا هنوز بیرون از خانه و در مرکز شهر هستید، اما می‌توانید کمی از این هیاهو دور باشید.

فضای داخلی جالب و غیررسمی است. Moulin Electrique بیشتر مناسب نوشیدن است تا غذا خوردن، اما با این حال می‌توانید در منو غذاهای خوشمزه‌ ساندویچ‌ و خوراک‌های متداول پیدا کنید. گاهی بیشتر از یک بعدازظهر یا عصر خوشایند، به شما خوش می‌گذرد.

پی نوشت: سوپ کدو بسیار خوشمزه است.

 

  • Kiwi Vegan Cafè

کافه گیاهخواران غیر انتفاعی کیوی اخیراً افتتاح شده است و اولین کافه گیاهخواری در تفلیس است. اگر گیاهخوار هستید، در تفلیس حتماً باید به این کافه بروید، البته اگر می‌خواهید غذایی سالم و بسیار خوشمزه با قیمتی مناسب، در محیطی عالی و با کارکنانی بسیار خوش برخورد میل کنید، اینجا مکانی عالی برای شماست.

علاوه بر این، گروهی از مدیران جوان تصمیم گرفتند کافه را به مکانی برای جلسات گروه‌های کوچک اجتماعی تبدیل کنند، تا آگاهی را بالا ببرند و فعالیت اجتماعی را افزایش دهند.

این کافه به روی همه دوستداران غذای گیاهی و مسافرانی که در مورد غذاهای غیرستنی گیاهی کنجکاو هستند، باز است، گامی نوین در مهمان نوازی گرجستانی که بسیار معروف است

 

 

  • Canudos Ethnic Bar

مهاجرین و مردمی که نوشیدن بین المللی را دوست دارند، مشتریان دائمی  Canudos هستند. این کافه شبیه به سفارت برلین-کروزبرگ در تفلیس است: کوچک، وسایل چوبی رنگ و رو رفته، تحت تاثیر شدید از ترکیب فرهنگی مایا و بودا.. ارزان، وسیع و جالب.

اگر در تفلیس تنها هستید و می‌خواهید بیرون بمانید و با افراد روشن‌فکر آشنا شوید، کافیست به Canudos بروید. هر چیزی بخواهید در آنجا فراهم است : نوشیدنی، گفت‌وگو، اوقات خوش. کارکنان بسیار آرام و دوستانه هستند، همه انگلیسی صحبت می‌کنند، می‌توانید خوراک‌های کوچک و خوشمزه همراه آن میل کنید.

 

 

  • Bauhaus Bar

جایی کوچک و دنج با طراحی صنعتی ساده در یکی از خیابان‌های کوچک شهر قدیمی. کمی متفاوت با حالت متداول تفلیس، اینجا جاییست که جوانان برای لذت بردن از غذای سالم و ساده انتخاب می‌کنند. گاهی کلاس‌های متفاوت مهارت در آشپزی اینجا برگزار می‌شود، پس این مکان تنها برای غذا خوردن نیست، برای یادگیری نیز هست! Bauhaus عضوی دیگر از فهرست کافه‌های غیر گرجستانی است که توسط گرجستانی‌ها باز شده است. تنها مهمان نوازی گرجستانی‌ها آنجا باقی مانده است. فکر خوبی است که به این مکان‌ها سر بزنید و همیشه غذای ملی کشور را امتحان نکنید. سوپ و سالادها که در منو قرار دارند برای ناهار مناسب هستند و پیتزاهای خوشمزه و سنگریا عصر شما را بعد از یک روز کاری، شادتر می‌سازد.

 

5- Pirimze Bar

Pirimze قیمت‌های مناسب برای نوشیدنی‌ها و خوراک‌ها دارد و هم‌چنین رویدادهای کوچک زنده هر هفته در آنجا برگزار می‌شود. این بار پررونق‌ترین بار نیست، هرچند کاملاً در مرکز شهر قرار گرفته است. جوانان به خاطر محیط آرام و جوی که شبیه به خانه است، به آنجا می‌آیند.

آنجا ماشین زمانی برای سفر به اواخر دهه 60 یا 70 است. طراحی و موسیقی، فضا را بسیار خاص و منحصربه‌فرد ساخته است. نوازندگان بومی الکترو گاهی آنجا اجرا می‌کنند، پس اگر نمی‌خواهید به رستوران‌های دارای امتیاز از نام‌های مشهور بروید، Pirimze انتخاب خوبی است.