کلبه ی هور

جاذبه گردشگری - ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

کلبه هور کیش

کیش در جنوبی ترین قسمت کشورمن ایران قرار گرفته . جزیره ای زیبا میان آب های پرتلاطم خلیج فارس . این جزیره دارای آب و هوای گرم و داغی است که در زمستان کمی ملایم تر میشود . اگر قصد سفر به این جزیره را دارید اردیبهشت بهترین زمان ممکن است چرا که هم میتوانید خریدی لذت بخش را تجربه کنید و هم از تمامی اماکن دیدنی آن لذت ببرید .

نمایی زیبا از کلبه ی هور

دماغه ای در قسمت غربی جزیره ی کیش قرار گرفته که امروزه آن را با نام کلبه ی هور در جزیره میشناسند . امکانات رفاهی بسیاری در این منطقه گنجانده شده . آب های زلال تمیزی که در این منطقه جریان دارد برای توریستان بسیار جذاب است چرا که انواع آبزیان ، لاک پشت ها ، صدف ها و مرجان ها در آن زندگی میکنند . 
شما میتوانید در این منطقه بنشینید و از صدای دلنشین امواج دریا نهایت لذت را ببرید . اگر علاقه مند به غواصی باشید این منطقه یکی از بهترین اماکن برای غواصی است . 
قطعا غواصی میان این آب های زلال بسیار لذت بخش خواهد بود . 

آب زلال در کلبه ی هور
غاری به طول 5 متر در ساحل جنوبی این منطقه قرار گرفته که از دیگر جاذبه هایش محسوب میشود . آبگرم کن خورشیدی و انواع اجاق های خورشیدی در این مجموعه برای بینندگان به تماشا گذاشته میشود . 
گذشته از تمامی امکانات مصنوع و انسان ساخت این منطقه ، طبعیت بکر و بینظیری نیز در این بخش قرار گرفته . طبیعت وحشی این زیبایی را چندین برابر کرده . 
برخور امواج به صخره های سخت نیز به نوبه ی خود بسیار هیجان انگیز و دیدنی است پس دیدن آنها را از دست ندهید .

در سفر به جزیره ی توریستی گردشگری کیش بازدید از این منطقه ی بکر و بینظیر را از دست ندهید .