کوه مقدس گرجستان

تور ارزان گرجستان - ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

کوه مقدس گرجستان

گرجستان کشوری با موقعیت جغرافیایی خاصی در حد فاصل قاره ی آسیا و اروپاست . از طرفی به دلیل نزدیکی به کشورهایی مثل ترکیه و رسیه همواره پتانسیل لازم برای تبدیل شدن به یک مقصد توریستی مهم را دارد . دوشهر تفلیس و باتومی از بهترین شهر های گرجستان است که با مردمی مهربان و خونگرم از مسافرین پذیرایی میکند . جاذبه ها و اماکن دیدنی ای که در این دو شهر جای گرفته چنان زیبایی ای دارد که هر کس را غرق خیال و رویا میکند . یکی از اماکن طبیعی کوه مقدس در شهر زیبا و دیدنی تفلیس است . 

کوه مقدس باتومی در گرجستان

کوه مقدس که نام دیگرش متاتسمیندا است در واقع تپه ای مرتفع است که از بخش مرکزی شروع شده و تا غرب شهر تفلیس ادامه یافته . کوه مقدس محبوبیت بسیاری نزد مسافرین و توریستان و البته مردمان بومی دارد و از سرتاسر اروپا می آیند تا از کوه مقدس دیدن کنند .

تور ارزان قیمت گرجستان

پارکی در کوه مقدس گرجستان

در بالای این تپه پارکی نیز وجود دارد که با مساحت یک کیلومتر مربع امکانات مفرح از جمله یک شهربازی را درون خود گنجانده . در این پارک قطاری با مسیری پیچ در پیچ وجود دارد که مسیر 60 متری ای را با سرعتی باورنکردنی طی میکند . 

قطعا نظیر آن را در هیچ جای دیگر نخواهید یافت . این پارک و کوه در کنار هم بیشترین بازدید کننده را در کل تفلیس دارد . کوه مقدس از آن دسته اماکنی است که در سفر به شهر زیبا و دیدنی تفلیس باید در اولولیت قرار بگیرد . 

کوه مقدس از زیباترین اماکن در کشور گرجستان