گذر هنرمندان کیش

تور لحظه آخری کیش - در تور کیش - در تور ایران - ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

گذر هنرمندان کیش 

جزیره ی کیش جزیره ای زیبا در جنوب میان آب های مواج خلیج فارس است . جزیره ای پوشیده از درخت و اماکن دیدنی ، البته از بازارها و مراکز خریدش نباید غافل ماند . آب و هوای گرم و شرجی جزیره برای توریستان بسیار آزاردهنده است اما به دلیل خاص بودنش باز هم سالیانه میلیون ها نفر وارد آن میشوند . 

تور لحظه آخری کیش | Kish Lastsecond Tour

مکانی جالب و پرطرفدار در کیش

گذر هنرمندان که به آن گذر پیاده رو نیز میگویند . این گذر در قسمت شرقی خیابان سنایی قرار گرفته و به وسیله ی مجسمه های زیبایی که نشان دهنده ی هنرمندان اصیل ایرانیست تزئین شده . 

اگر علاقه مند به هنرمندان اصیل ایرانی هستید حتما از این گذر شگفت انگیز دیدن کنید . حتی اگر هنگام تاریکی هوا به این مکان بروید میتوانید از مجسمه هایی که به وسیله ی نورپردازی زیبایی ترئین شده دیدن کنید . بازدید از مشاهیر ایران زمین قطعا برای همه جالب و جذاب خواهد بود . 

مجسمه های زیبای گذر هنرمندان کیش

برای ساخت ابن مجسمه ها و به وجود آوردن همچین مکانی اهدافی هم وجود داشته که از مهمترین آن میتوان به یک حرکت فرهنگی اشاره کرد که بیشتر قصد داشته نظر جوانان را جلب کند . 

این ها درواقع در کنار هم جامعه ی هنری ایران را تشکیل میدهند پس ارزش دادن به آن اصلا تعجب آور نیست . ابن گذر امروزه مورد استقبال بسیاری از توریستان و گردشگران قرار گرفته و تبدیل به یکی از بهترین اماکن در جزیره ی منحصر به فرد کیش شده . 

مجسمه ای زیبا در گذر هنرمندان در جزیره ی زیبای کیش

ابوالحسن صبا ، غلام حسین بنان  موسیقی دان و ساز ، لطفی  خواننده ی آواز ، علی محمد حیدریان موسیقی دان ، غلام حسین سپندا طراح گرافیک ، حسین بهزاد نقاش ، مرتضی ممیز نقاش مینیاتور ، کریم پیرنیا سینماگر و ده ها مجسمه ی دیگر در این مکان به طور زیبایی در کنار هم چیده شده و آن را تبدیل به مکانی ایده آل و دنج کرده . در سفر به جزیره ی زیبای کیش حتما از این مکان ایده آل دیدن کنید .