3 دام گردشگری در شرق آسیا، چگونه از آنها اجتناب کنیم؟

راهنمای سفر - در تور پکن - ۲۶ تیر ۱۳۹۶

گاهی اوقات سفر می تواند محدودیت هایی داشته باشد. همیشه جاهایی هست که مسافران دیدن آنها را ضروری می دانند و بدون آن ها تجربه ی سفرشان را کامل نمی دانند. ولی امروزه نوع سفرها عوض شده و می توان تمام مکان ها و ماجراجویی ها را در یک چشم به هم زدن تجربه کرد. بی خیال مراکز خرید شوید، از دام های گردشگران دوری کنید و یک کار جدید انجام دهید. مسئله ی اصلی در سفر، زمان است. این 3 جاذبه ی منحصر به فرد مطمئنا شما را از جمعیت دوری می کند.

 

سنگاپور
سافاری شب به جای یونیورسال استودیوز
یونیورسال استویوز با وجود رولر کوستر، شخصیت های کارتونی و سینمایی و فست فودهای متنوع جای فوق العاده ای است. ولی مسئله اینجاست که اگر یکی را دیده باشید، انگار همه را دیده اید. پس در سنگاپور به جای دیدن آن، به اولین باغ وحش شبانه ی جهان بروید. سافاری شب از 1994 تا به حال یکی از گردشگرپذیرترین نقاط سنگاپور بوده و 12 جایزه ی گردشگری را هم از آن خود کرده است. سافتری، شما را با یک ترام در شب از 6 اقلیم می گذراند. در طول مسیر از کوه های هیمالیا تا جنگل آسیایی را به همراه 1000 گونه از حیوانات خواهید دید.

پکن
منطقه ی هنری 798 به جای دیوار چین
چین را همه به خاطر دیوار بزرگ چین دوست دارند. اما گفته می شود زیبایی خاصی در این شهر فرهنگی وجود دارد که بسیاری از افراد از دیدن آن بازمی مانند. یک پارک صنعتی در شمال شرقی پکن (داشنزی) وجود دارد که مملو از کارخانه است. یکی از این کارخانه ها، کارخانه ی 798 است. این کارخانه که پیش از این قطعات الکترونیکی تولید می کرده، حالا تبدیل به مجموعه از گالری، مرکز هنری و رستوران شده است. جنبش هنری نوین و هیجان انگیز چین را در حالی تجربه کنید که در سال های اول تولدش به سر می برد ولی سودای تبدیل به قطب هنری جهان را دارد.

توکیو
کوراشیکی به جای دیزنی لند
باز هم شهربازی! بی خیالشان شوید. وقتی به توکیو رسیدید، یک راست به روستای کوراشیکی بروید. قطار بهترین گزینه برای این سفر است، چرا که می توانید سواحل ژاپن با مناظر زیبا را ببینید و تاریخ و فرهنگ غنی منطقه را درک کنید. محله ی بیکان در مرکز کوراشیکی، یک محله ی تاریخی است که میزبان انبارهای قرن هفدهمی می باشد. تصویری که در این منطقه خواهید دید، شما را به گذشته و زمانی می برد که این محله یک منطقه ی صنعتی بوده است. در کانال قایق سواری کنید و شهر را تماشا کنید.

diyakoparvaz.com