3 هتل برتر در جنوب شرقی آسیا

تجربه سفر - در تور بانکوک - در تور تایلند - ۱۸ خرداد ۱۳۹۶

اگر قصد سفر به جنوب شرقی آسیا را دارید، پیشنهادهای ما را بخوانید که از بوتیک هتل های بانکوک تا لژ جنگلی در اقیانوس هند را برایتان معرفی می کنیم. 

 

1. ماندارین اورینتال(Mandarin Oriental)، بانکوک، تایلند

این هتل متعلق به دوره ای است که بزرگان ادبیات جهان علاقه مند به سفر به بانکوک بودند. (سامرست موآم، جوزف کانراد و گراهام گرین مهمانان این هتل بودند) مرمر سفید، لوستر بلورین، نخل ها، پنکه های چوبی و اتاق های مشرف به رود چائو پرایا چیزهایی هستند که این نویسندگان را به خود جذب می کردند. تور لحظه آخری تایلند فرصت خوبی برای اقامت در این هتل لوکس است.

 

2. کیمالا، پوکت

کیمالا که بر روی تپه های بالای ساحل کامالا در ساحل غربی پوکت واقع شده، شبیه افسانه ها به نظر می رسد. جنگل شاداب، استخرهای آرام و آبشارهای خروشان محوطه را محصور کرده اند. 60 ویلای این منطقه به چهار دسته تقسیم می شوند. کلبه های سفالی، چادرهای مسافرتی، ویلاهای لانه پرنده ای و خاه های درختی. 

 

3. آلیلا اولواتو (Alila Uluwatu)، بالی، اندونزی

این هتل بر فراز صخره های بالی امل بهترین بخش بالی معاصر می شود. معماری اینجا مینیمالیست و زیباست، با اتاق های مشرف به اقیانوس هند، استخرهای بی انتها، باغ ها و راههای سنگی. از رستوران و اسپای هتل طوری لذت می برید که قصد ترک کردن آن جا را نخواهید داشت. 

 

لیست قیمت تور ارزان و لحظه آخری تایلند

 

diyakoparvaz.com