4 ساحل تایلند که عاشقشان می شوید

انواع تور لحظه آخری تایلند - در تور تایلند - در تور تایلند - ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

تایلند صاحب سواحل فوق العاده ای است که نظیر آن ها در جهان کم پیدا می شود و در تور لحظه آخری تایلند ما می توانید از انها دیدن فرمایید . از معروفترین های آنها یعنی پوکت تا سواحل پوشیده از نخل و خلوت. اینها  بهترین سواحل تایلند هستند. 

 

1. ساحل مائه نام، سامویی

این ساحل شاید بین خانواده ها و پیک نیک دوست ها بیشتر طرفدار داشته باشد، ولی همچنان جزء بهترین سواحل سامویی و حتی تایلند است. پیدا کردن یک جای دنج و خلوت در ساحل شنی سفید با بیش از 6 کیلومتر طول کار چندان سختی نیست. زیر سایه ی درختان نارگیل بنشینید و دریا و ابرهای زیبای بالای سر را تماشا کنید. 

 

2. خلیج مایا، فی فی

اینجا یک نمایش کامل برقرار است. ساحل همیشه پر از غواصان و کسانی است که زیر آفتاب دراز کشیده اند. هر جور توریستی که فکرش را بکنید، اینجا پیدا می شود. بعضی از مسافران با قایق از پوکت و کرابی می آیند. و البته اگر طرفدار لئوناردو دی کاپریو باشید، حتما فیلم The Beach را دیده اید. این فیلم در خلیج مایا فیلمبرداری شده است. 

لیست قیمت تور ارزان و لحظه آخری تایلند

 

3. ساحل کاتانوی، پوکت

از خیل جمعیت در ساحل کاتا جدا شوید و به ساحل آرام کاتانوی بروید. این ساحل به دلیل دور بودن از مرکز و ریزورت های مختلف، کمتر مورد توجه قرار می گیرد. اما آنهایی که این سختی را به جان می خرند، مزد زحماتشان را می بینند و با ساحل شنی فوق العاده ای مواجه می شوند که تماما برای خود آنهاست. 

 

4. ساحل لامای، سامویی

ساحل لامای در جنوب شرقی سامویی نسبت به سواحل مشابه در سامویی سکوت بیشتری دارد. روی ماسه ی نرم ساحل راه بروید تا به ایستگاه اورژانس روغن زیتون برسید. بله ایستگاه روغن زیتون! آب های سامویی زیستکاه جمعیت کثیری از عروس های دریایی است. ولی اجازه ندهید که شما را بترسانند. فقط با چشمان باز حرکت کنید. 

 

diyakoparvaz.com