استانبول

تور استانبول ۲۲ آبان ۹۸

۲۲ آبان ۹۸   ایران ایر تور   ۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان   تور استانبول

4 فروشگاه برتر لوکسِ مد در استانبول

نمایشگاه ها - در تور استانبول - در تور ترکیه - ۸ آبان ۱۳۹۶

بِیمِن

وقتی اولین فروشگاه لوکس ترکیه، بیمن، فضای جدید 10000 متر مربعی در مرکز زورلو (مجلل‌ترین مرکز خرید استانبول) افتتاح کرد، مد و فشن به درهای آن حمله کرد. از برترین برندهای بین المللی تا طراحی‌های داخلی، مخصوصاً از کلکسیون زیبای کفش‌های آن‌ها بسیار تعریف خواهید کرد. فضای بزرگ آن‌جا همه چیز دارد، از لباس زنانه گرفته تا مردانه، لباس‌های آماده تا طراحی لباس، زیورآلات تا کتاب؛ پس آماده باشید تا زمان طولانی در فروشگاه‌ها گردش کنید.

 

لیست قیمت لحظه آخری استانبول

 

واکو

اولین برند ترک مد و فشن لوکس، واکو حیات خود را به عنوان فروشگاه کلاه در 1934 آغاز کرد و اولین فروشگاه خود را در بیوغلو در 1962 افتتاح کرد. دور از روزهای تولید کلاه، واکو به خاطر خط اختصاصی مد طراحی لباس و لباس‌های آماده، روسری‌های 100 درصد ابریشمی با رنگ‌ها و طرح‌های خیره کننده و حتی شکلات منحصر به فرد آن، مشهور شده است. شعبه مرکز روزلو ظاهری خاصی دارد، با زمینی که با رنگ‌های سفید و مشکی که بیشتر به موزه‌ای با اشیای مجلل برای نمایش شبیه است که در واقع می‌توانید آن‌ها را بخرید.

 

 

آرزو کاپرول

با اتاق‌های نمایش در استانبول و پاریس، آرزو کاپرول تقریباً از شروع کار خود در دهه 90، برای خود اسم و رسمی ایجاد کرده است. در اینجا ابتکارهای دلیرانه‌ای را می‌بینید که از عدم تقارن، برش‌های هندسی برجسته و ظاهری شبیه به آینده نمی‌ترسند. نمی‌خواهیم بگوییم لباس‌های کاپرول برای پوشیدن با برنامه‌ای منظم مناسب نیست، اما مطمئناً به روال سخت زندگی روزانه، چیزی اضافه می‌کنند.

 

 

فِی

تعجب برانگیز نیست که بدانید صاحب این بوتیک پر زرق و برق، قبلاً به عنوان مدیر انتشارات ماری کلیر ترکیه کار می‌کرد. مجموعه لباس‌های فاتوس یالین در فِی کاملاً یادآور فیلم‌های ایتالیایی دهه 1960 است، دامن‌های مواج با رنگ‌های روشن، پیراهن‌هایی که دکمه‌هایش تا کمر هستند، جواهرات قدیمی، شلوارهای بلند و چسبان رنگارنگ و کیف‌های چرم با روسری‌های ابریشمی‌ای که دور دسته‌های آن پیچیده شده است. نه تنها کارهای طراحان مشهور ترک را پیدا خواهید کرد، بلکه می‌توانید جواهرات کلاسیک از همه جای دنیا را در آنجا پیدا کنید. اگر حس فشن و مد شما به سمت لباس‌هایی مانند ظهور پدیده‌های عجیب است که توجه زیادی را به خود جلب می‌کند، پاکسوی مناسب شما است.