5 مکان شگفت انگیز که تا به حال چیزی از آنها نشنیده اید (قسمت دوم، اروپای غربی)

جاذبه گردشگری - در تور لوزان - در تور سوئیس - ۴ خرداد ۱۳۹۶

اگر می خواهید به شهرهای خاص اروپا سفر کنید، خاطرات به یادماندنی بسازید و تا مدت ها درباره ی سفرتان با دیگران صحبت کنید، پیشنهادهای ما را بخوانید.

 

1. دینانت، بلژیک

احتمالا شما جزء اولین نفراتی هستید که اسم دینانت را می شنوید. این شهر زادگاه آدولف ساکس، مخترع ساکسفون است. اگر به دنبال سکوت و آرامش هستید، دینانت مقصد مناسبی برای شماست.

2. لوگانو، سوییس

لوگانو شگفت آور است. شهری پر از پارک، گل، ویلا و ساختمان های غیرعادی. یک قایق کرایه کنید و مناظر زیبا را مشاهده کنید. آسایش تمام و کمال به معنی واقعی کلمه.

3. سینترا، پرتغال

می توان گفت سینترا پایتخت رومانتی سیسم است، جایی که الهام بخش بسیاری از شاعران و داستان نویسان بوده است. از میان کوههای صخره ای  و دریای پرتلالو عبور کنید و در تاریخ و معماری شهر غوطه ور شوید.

4. لوفوتن، نروژ

لوفوتن در توندراهای زیبای نروژ قرار گرفته و مسیر هیجان انگیزی را به جزایر اطراف به ارمغان می آورد. زیبایی این منطقه با کوهها و دریایش بسیار تاثیرگذار است.

5. روندا، اسپانیا

در گذشته، اگر مردم روندا به زنی شک جادوگری می بردند، او را از بالای پل مشهور شهر، پوئنتو نوو پایین می انداختند. البته خدا را شکر این روزها از این پل فقط برای پیاده روی استفاده می شود. اقوام مختلفی از جمله سلت ها، فنیقی ها، رومن ها و اعراب در روندا زندگی می کنند.

 

diyakoparvaz.com