آلکازار شوپاتایا تایلند

جاذبه گردشگری - ۹ دی ۱۳۹۶

آلکازار شو در تور لحظه آخری تایلند

پاتایا شهری دیدنی و توریستی در کشور تایلند است . شهری که به جرات میتوان گفت بیش از نیمی از جاذبه های کشور را در خودش جای داده . یکی از جاذبه هایی که حتما باید از آن در سفر به پاتایا دیدن کرد آلکازار شو است که قطعا بدون بازدید از آن گویی به پاتایا نرفته اید . سفر به پاتایا با دیدن این شو کامل خواهد شد . این مکان کاباره ای پرطرفدار است که در آن شویی توسط اجراکننده های بسیار زیبا و حرفه ای با دکورهای حیرت انگیز و نورپردازی های متفاوت به اجرا درمیاید . 

شویی مهیج و جذاب در شهر پاتایا

این شو ها بسیار پربیننده و پرطرفدار است ، قطعا اگر یکی از آنها باشید پشیمان نخواهید شد . در این کاباره مسافرین و میهمانان کاباره چنان مبهوت رقص های سنتی ملیت های مختلف میشوند که گذر زمان را حس نخواهند کرد . آنها حتی این شوی مهیج را با moulin range پاریس مقایسه میکنند . لباسهای زیبا و فرم آرایش رقصنده های این شو همگان را به وجد میاورد . در این مکان انواع موسیقی های ایرانی ، چینی ، روسی ، کره ای و کشورهای غربی را پخش میکنند . پس از هر اجرا پرده ها پایین میایند و رنگ و مدل لباس و حتی آرایش اجرا کنندگان تغییر میابد و یک اجرای جدید برایتان به نمایش می گذارند . 

شما هر رقصی از هر فرهنگ و آیینی را در این کاباره خواهید دید پس حتما سری به آن جا بزنید . بدون اغراق میتوان گفت این شو از پرطرفداترین نمایش ها در شهر زیبای پاتایا است . 

شما میتوانید در انتها با بازیگران شو عکس بگیرید ولی نمیتوانید حین اجرا ، فیلم برداری یا عکاسی کنید . آلکازار شو امروزه بیش از 20 سال است که فضای شاد و مهیجی را برای مردم به وجود آورده . در سفر به شهر پاتایا حتما دیدن از این شوی مهیج را در اولویت قرار دهید . 

لیست قیمت تور ارزان و لحظه آخری تایلند