برج الفبای باتومی در گرجستان

جاذبه گردشگری - در تور باتومی - در تور گرجستان - ۵ آذر ۱۳۹۸

برج الفبا باتومی 

باتومی شهر سرسبز و زیبا در قلب شهر با فرهنگ تفلیس است . شهری که سالیان سال است که به مقصدی هیجان انگیز و مفرح برای مسافرین تبدیل شده . از طرفی هزینه ی نه چندان زیاد برای سفر به این شهر دلیلی شده که مسافرین و گردشگران از نقاط مختلف جهان به این شهر سبز و زیبا سفر کنند و از صدها جاذبه ی مهیج ، تاریخی و فرهنگی شهر باتومی دیدن کنند .

 

تور ارزان قیمت گرجستان

برجی زیبا و شگفت انگیز در قلب شهر باتومی

یکی از مهمترین و بهترین جاذبه های شهر برج الفباست ، برجی که امروزه به دلیل اهمیت ویژه ای که دارد تبدیل به نمادی آشنا در شهر شده . از طرفی از آن به عنوان نمادی از قدمت 5 هزار ساله ی حروف گرجی نیز یاد میشود . برج 130 متری باتومی شباهت خاصی به اثر dam یعنی طرح مارپیچ دوگانه دارد . این بنای با شکوه با بدنه ب آلمینیومی بی همتایش توانسه افراد فراوانی را جذب خود کند . 

در برج الفبا آسانسور هایی تعبیه شده که بازدید کنندگان را به بلندترین نقطه ی برج میبرد و نمایی 360 درجه و زیبا از شهر به آن ها میدهد !! یادتان باشد شما تنها یک ساعت و نیم فرصت دارید از این برج با شکوه دیدن کنید پس فرصت را از دست ندهید . 

برجی زیبا که امروزه نمادی آشنا در شهر است

یرج زیبای الفبا در سال 2012 توسط شرکت معروف اروپایی در اسکله ی شهر ساخته شد . شرکت معروف cmd ingenieros ساخت برج را در سال 2010 آغاز و در سال 2012 به پایان رسانید ، با 650 میلیون دلار .

پیشنهاد میکنیم بازدید از این مکان دیدنی را از دست ندهید و در سفر به شهر زیبای باتومی حتما ساعاتی را صرف بازدید از این برج خاص بکنید . 

افراد بشماری هستند که از نفاط مختلف جهان برای دیدن این برج راهی شهر باتومی میشوند ، پس این فرصت را به خودتان بدهید که یکی از آن ها باشید .