باغ گیاه شناسی باتومی گرجستان

جاذبه گردشگری - ۵ آذر ۱۳۹۸

باغ گیاه شناسی باتومی 

باتومی شهری زیبا با پی زمینه ای از تپه های پیچیده در مه در کشور زیبای گرجستان است . باتومی در واقع پایتخت تفریحی گردشگری گرجستان نیز محسوب میشود ، پس فرصت را از دست ندهید و از این شهر زیبا با هزینه ای مناسب و مقرون به صرفه دیدن کنید . 

باغ گباه شناسی یکی از زیباترین جاذبه های شهر باتومی محسوب میشود ، باغی بزرگ و باشکوه همچون باغ های درون قصه ها که با 100 هکتار در شهر کوچک باتومی خودنمایی میکند . شما 43000 گونه ی گیاهی ناب و خاص را در این باغ خواهید دید که همگی آنها به اقلیم خاص خودشان شبیه سازی شده .

تور ارزان قیمت گرجستان

باغی زیبا وسبز در بهترین مکان شهر

شما حتی گونه های گیاهی اماکنی همچون مکزیک ، قفقاز ، شرق آسیا ، نیوزلند جنوبی ، آمریکا و هیمالیا را خواهید دید . این باغ با شکوه و زیبا در 9 کیلومتری شمال شهر باتومی واقع شده ، اما ما این اطمینان را به شما میدهیم که طی کردن این مسیر نه چندان طولانی ارزش دیدن این باغ را خواهد داشت . دیدن طیف وسیعی از گیاهان ناب و منحصر به فرد در یک جا قطعا هیجان انگیز خواهد بود و شما را در انبوه درختان بلند و سر به فلک کشیده غرق خبال خواهد کرد . 

باغی زیبا و سرسبز سرشار از بهترین گونه های گیاهی کش.ر های مختلف

18 بخش در باغ گیاه شناسی باتومی وجود دارد که باغ ارکیده ، باغ صخره ای ، باغ شکوفه ، باغ مگنولیا ، تپه نرگس ، موزه بنسای ، باغ استخر ژاپنی ، گیاهان گرمسیری ، گیاهان معتدله و مجموعه ی نیلوفر آبی از بخش هایی است که بازدید از آن را به شما پیشنهاد میکنیم چرا که از جذاب ترین بخش های پارک محسوب میشود . 

این باغ زیبا و هیجان انگیز در عین حال آرامش بخش در سال 1880 توسط گیاه شناس روسی بنیان نهاده شد و در نهایت به صورت رسمی در سال 1912 آماده ی بازدید شد و افتتاح شد . 

باغ گیاه شناسی باتومی روز تعطیل ندارد و شما در هر روزی از سال که به این باغ زیبا بروید میتوایند گونه های گیاهی خارق العاده را در آن ببینید ، از آن جایی که در هیچ جای دنیا تنوع گیاهی گرجستان وجود ندارد ما بازدید از این مکان منحصر به فرد را پیشنهاد میکنیم که در آن مرداب ها ، مناطق بیابانی و نبمه بیابانی ، مناطق آلپاین و قلعه های پوشیده از برف ، همه و همه تنها در چند کیلومتری هم قابل دیدن هستند !! 

پس فرصت دیدن این مکان زیبا و عجیب را در سفر به شهر ایده آل لاتومی از دست ندهید .