مرکز خرید دامون کیش

جاذبه گردشگری - در تور کیش - در تور ایران - ۱ تیر ۱۴۰۰

مرکز خرید دامون کیش 

کیش جزیره ای با مساحت 90 کیلومتر مربع در جنوب کشورمان میان آب های پرتلاطم خلیج فارس است . جزیره ای سرشار از اماکن دیدنی و جذاب که هر کدام به نحوی بیننده را جذب میکند . ابن جزیره به دلیل توریستی بودنش سالیانه هزاران هزار گردشگر را به سمت خودش جذب میکند . از طرفی به دلیل وجود مراکز خرید لوکس و ایده آل افرادی تنها برای خرید پا به این جزیره میگذارند . 

مرگز خرید دامون یکی از بهترین و البته منحصر به فرد ترین مراکز خرید در جزیره ی زیبای کیش است . مرکز خریدی خاص با امکاناتی فوق العاده در کل جزیره . مرکز خرید دامون از مدرن ترین مراکزی است که برای هز سنی سرگرمی هایی منحصر به فرد دارد . نمای خارجی زیبا و طراحی داخلی شیک آن را تبدیل به یک مرکز خرید لوکس کرده که بازدید و خرید از آن قطعا لذت بخش خواهد بود . 

تور لحظه آخری کیش | Kish Lastsecond Tour

مرکز خریدی لوکس و مدرن در جزیره ی زیبای کیش

فاصله ی این مرکز خرید تا دیگر مراکز خرید و اماکن سیاحتی کمی زیاد است اما باز هم طرفداران خاص خودش را نیز دارد چرا که نظیرش در کل جزیره پیدا نمی شود . 

تمامی فروشگاه های این مرکز خرید فعال هستند و تمامی برندهای معتبر را نیز در خود جای داده اما لازم به ذکر است اگر به دنبال خرید ارزان هستید قید خرید از مرکز خرید را بزنید . تمامی فروشگاه های این مرکز خرید تماما برند هستند و اجناس لوکس و اصل را با قیمت های اورجینال ارائه میدهد . 

این پاساژ لوکس دارای 2 طبقه ی تجاری است و 100 غرفه را در این دو طبقه گنجانده اند . طبقه ی سوم آن تماما اختصاص به غذا یافته . شما در طبقه ی سوم میتوانید در رستوران های ایده آل غذاهایی منحصر به فرد را میل کنید یا برای صرف یک میان وعده ی مناسب به کافه ی آنجا بروید . 

مرکز خریدی لوکس با امکانات بسیار در حزیره زیبای کیش

از دیگر امکانات منحصر به فرد در این مرکز خرید میتوان به سرگرمی ها و زمین های بازی ای اشاره کرد که مختص کودکان و فرزندانتان است و شما میتوانید با سرگرم کردن فرزندانتان در این اماکن سفری خوش و خاطره انگیز را تجربه کنید . 

سالن پاتیناژ این مجموعه از پرطرفدارترین قسمت هاست . در سفر به جزیره ی زیبا و دیدنی کیش لذت خرید و بازدید از این مرکز خرید را از دست ندهید چرا که قطعا شیمان خواهید شد . پاساژ دامون درواقع مجموعه ای کامل از هر امکاناتیست که قطعا برایتان جذاب خواهد بود .