رستوران داین هال

رستوران - در تور گرجستان - در تور گرجستان - ۵ آذر ۱۳۹۸

رستوران داین هال 

گرجستان کشوری زیبا و کوچک است که سالیانه توانسته افراد بیشماری را به خود جذب کند . تفلیس شهری زیباست که در قلب این کشور مدرن قرار گرفته و با صدها جاذبه ای که در دل خودش دارد توجه عده ی فراوانی را جلب کرده !! اکنون باید متناسب با این ججم از مسافر و توریست باید رستوران هایی باشد که پاسخگوی آن ها باشد . رستوران داین هال یکی از بهترین و معروف ترین رستوران های این شهر زیباست .

رستورانی مجلل در قلب شهر زیبای تفلیس ! غذاهای خوشمزه ای که در این رستوران سرو میشود بسیار لذیذ خواهد بود و با بهترین و مواد اولیه درست میشود . چیدمان و طراحی این رستوران بسیار زیبا و حرفه ای است و میتوانید در فضایی دلنشین ، گرم و صمیمی غذایتان را میل کنید و لذت ببرید . البته باید هزینه ی زیادی را بپردازید تا بتوانید در این رستوران گران قیمت غذا میل کنید . 

شما با ورود به این رستوران لوکس منویی زیبا و رنگارنگ را مقابلتان میبینید که انواع غذاهای فرنگی ، بین المللی و محلی در آن به صورت مجزا به نمایش گذاشته شده ! فضای بزرگ رستوران با دو سبک کاملا متفاوت از هم طراحی و تزئین شده و هر کدام دارای یک منو هستند . 

پیشنهاد میکنیم در تور تفلیس و سفر به کشور زیبای گرجستان حتما سری به این رستوران بزنید ، اما اگر به دنبال رستوران ارزان قیمت و حتی قیمت متوسط هستید به هیچ وجه به این رستوران نروید . 

لیست قیمت و فروش ارزان ترین تور گرجستان نوروز 97

امکانات رستوران داین هال 

این رستوران هم همچون دیگر رستوران های شهر سعی کزده در ایجاد فضای مطلوب و امکانات رفاهی سنگ تمام بگذراند . سرویس لحظه به لحظه ی میزها ، سیستم سرمایشی گرمایشی مطلوب ، تهویه ی مطبوع ، سرویس بهداشتی و پارکینگ رایگان بخشی از امکانات رستوران واین هال است .