آکواریوم دبی

تور ارزان دبی - در تور دبی - در تور امارات - ۴ آذر ۱۳۹۸

آکواریوم دبی 

دبی شهری کوچک اما مملو از اماکن دیدنی و جذاب طبیعی و مصنوعی است . شهری که همچون الماس در آب های نیلگون خلیج فارس میدرخشد و امروزه توانسته یه بک قطب گردشگری تبدیل شود و افراد بیشماری را به خود جذب کند . دبی سرشار است از اماکن توریستی فراوانی که از زیباترین آن ها میتوان به آکواریوم آن اشاره کرد .  در تور ارزان دبی این یکی از بدیهی ترین جاذبه های گردشگری دبی است.آکواریوم دبی آکواریومی بزرگ و دیدنی است

آکواریومی بزرگ و معروف با 10 میلیون لیتر آب درست در وسط مرکز خرید دبی مال قرار گرفته و 33 هزار نوع حیوانات آبزی در آن زندگی میکنند . آکواریوم ، تونلی 50 متری دارد که از مهمترین قسمت های دیدنی آکواریوم محسوب میشود چرا که شما میتوانید با سوار شدن یر یک قایق شیشه ای از دیدن همه ی حیوانات داخل آکواریوم لذت ببرید . 

باغ وحش دریایی قسمت مهیج دیگری از آکواریوم است که در آن حیواناتی نظیر عروس دریایی ، پنگوئن ، ستاره دریایی و لاک پشت و ده ها حیوان دیگر را مشاهده کنید . مار خزنده ، مارمولک ها و سوسمار ها از دیگر حیوانات این قسمت محسوب میشوند . 

این امکان برای شما فراهم است که از داخل دبی مال به راحتی آکواریوم را ببینید اما هیجان سوار شدن بر قایق های شیشه ای چیزی فراتر از تصور است . شما تنها با پرداخت 120 درهم میتوانید از تمامی قسمت ها حتی از قسمت کوسه ها و سفره ماهی ها دیدن کنید و لذت ببرید . 

این آکواریوم افتخار کسب رکورد جهانی گینس را دارد پس فرصت دیدنش را از دست ندهید و در سفر به شهر زیبای دبی این مکان ار در اولویت قرار دهید . شما میتواندی در این مکان با کوسه ها غواصی کنید که بسیار هیجان انگیز خواهد بود . 

لیست قیمت تور ارزان دبی

در این مکان ایده آل برنامه های متنوعی برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است از جمله برنامه ی غواصی که فقط دارندگان مجوز رده pad1 قادر به استفاده از آن هستند . برنامه های متنوع برای آبشناسان نیز از دیگر برنامه های این مجموعه است که به صورت خصوصی و عمومی افراد را سرگرم میکند . 

پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبای دبی حتما سری به این آکواریوم مهیج بزنید تا روزی خوش و خاطره انگیز را برای خود و همراهانتان رقم بزنید .