باشگاه گلف امارات دبی

تور ارزان دبی - ۴ آذر ۱۳۹۸

باشگاه گلف امارات | تور ارزان دبی

یکی از زیباترین و با نظم ترین باشگاه ها ، باشگاه گلف امارات در جزیره ی دبی است ، این باشگاه جزو 100 مراکز آموزشی برتر جهان است . این باشگاه گلف که از چمن طبیعی با کیفیت و عالی برخوردار است 36 حفره دارد که این امکان را برای ورزش دوستان مهیا کرده است که هم در شب و هم در روز بتوانند بازی کنند . در این باشگاه مسابقات بین المللی گلف برگزار میشود  این باشگاه روی یک تپه بلند قرار گرفته و میتوان گفت اولین زمین گلف چمن طبیعی در خاورمیانه است .

نمایی زیبا از باشگاه گلف امارات

سال تاسیس این باشگاه باز میگردد به سال 1988 که در آن زمان پیشرفت چشمگیری داشته ، یعنی علاوه بر گلف در زمینه های دیگر از جمله بدنسازی  ، اسکواش ، تنیس ، ترقی و پیشرفت داشته .این ورزش لاکچری در سراسر جهان طرفداران بیشماری داشته و به همین دلیل بهترین مکان برای گلف بازان حرفه ای و غیر حرفه ای است که بتوانند وقت خود را در آنجا بگذرانند .در این مکان تفریحی تمکانات ویژه ی دیگری از جمله بوفه ، رستوران ، استخر ، سونا ، آبگرم نیز وجود دارد تا این مرکز را از حالت یکنواختی دربیاورد علاوه بر این صحبت هایی که کردیم از آنجایی که گلف یک ورزش لاکچری و لوکس و اعیانی است این باشگاه یک اقامت 5 ستاره را برای میهمانان خود تدارک دیده است .

لیست قیمت تور ارزان دبی

پیشنهاد میکنیم در سفر خود به جزیره ی زیبای دبی ، از رفتن به این باشگاه گلف غافل نشوید البته اگر جزو دوستداران گلف هستید.

فضایی زیبا و لاکچری برای بازی گفت