جزیره ی هندورابی کیش در ایران

جاذبه گردشگری - در تور کیش - در تور ایران - ۳ آذر ۱۳۹۸

جزیره هندورابی کیش 

کیش جزیره ای گردشگری و توریستی است که از مقاصد مهم گردشگری در کشور ابران محسوب میشود . جزیره ای زیبا سرشار از امان توریستی تفریحی فراوان ! البته بازارهایی نیز در کیش وجود دارد که اجناسی ناب و لوکس را با قیمت هایی مناسب به مردن عرضه میکند ، از این رو عده ای برای خرید و عده ای دیگر برای بازدید از اماکن بینظیرش وارد این جزیره میشوند . یکی از اماکنی که افراد بیشماری طرفدارش هستند جزیره ی هندورابی است که از توابع بخش کیش محسوب میشود . 

تور لحظه آخری کیش | Kish Lastsecond Tour

حزیره ای زیبا و شگفت انگیز در کیش

این جزیره تنها 28 کیلومتر با کیش فاصله دارد . جزیره ی هندورابی سرزمینی هموار و بدون عوارض طبیعی است که 191 نفر در آن زندگی میکنند و اکثر آن ها عرب تبار هستند و هم به عربی و هم به فارسی صحبت مبکنند . 

در این جزیره آثارهای فراوانی از خرابه های قریه های قدیمی به چشم میخورد که داستان های گوناگونی از زمان قدیم را برایمان بازگو میکند . شما میتوانید در ساحل جزیره انواع آبزیان مختلف از جمله جراح ماهیان ، تن ماهیان ، یونیک ، پیکاسو و مرجان های مغزی را تماشا کنید و لذت ببرید . به علاوه در اواسط ماه اسفند لاک چشت ها برای تخم گذاری به سواحل می آیند که تماشای آنها تا نیمه های خرداد امکان پذبر است . 

جزیره ای زیبا و شگفت انگیز در جنوب ایران

پیشنهاد میکنیم تماشای این موجودات زیبا و با نمک را از دست ندهید .

رستوران ، کافی شاپ و پیست پیاده روی از امکانات موجود در این جزیره ی ناب است . البته 50 کمپ و ویلا نیز برای اقامت در این جزیره وجود دارد پس نگران محل اقامتتان نباشید !! 

پیشنهاد میکنیم در سفر به جزیره ی منحصر به فرد کیش که همچون الماسی در دل آب های خلیج فارس میدرخشد بازدید از این جزیره ی زیبا را فراموش نکنید و حتما سری به آن جا بزنید و از آرامشش نهایت لذت را ببرید .