پارک میرمهنا در کیش ایران

جاذبه گردشگری - در تور کیش - در تور ایران - ۳ آذر ۱۳۹۸

پارک ساحلی میرمهنا کیش 

کیش جزیره ای دیدنی و توریستی در آب های پرتلاطم خلیج فارس است ! جزیره ای سرشار از اماکن دیدنی فراوان که آن را تبدیل به یک مقصد گردشگری مهم در کشور کرده است . کیش جزیره ای است که امروزه توانسته با پیشرفت چشم گیری که داشته افراد فراوانی را از نقاط مختلف به خود جذب کند !! 

این جزیره 91 کیلومتر مربع مساحت دارد که اگر بخواهیم به بلندترین نقطه ی آن اشاره کنیم باید قسمت شرقی جزیره را معرفی کنیم که با 32 متر ارتفاع از سطح دریا بلندترین نقطه ی جزیره محسوب میشود . یکی از اماکنی که افراد برای تفریح و گردش به آن جا میروند پارک ساحلی میرمهنا است .

تور لحظه آخری کیش | Kish Lastsecond Tour

پارکی زیبا و مفرح در کیش

پارکی زیبا و ساحلی در قسمت شمال غربی جزیره ! اسکله تفریحی و شگفت انگیز میرمهنا نیز در این مکان قرار گرفته . طول این پارک از مسجد خاتم الانبیا آغاز ئ تا میدان جاسک ادامه پیدا میکند و در این بین اسکله ی تفریحی میر مهنا باعث شده تا پارک به دو فاز تقسیم شود . 

پارکی زیبا و ساحلی در قلب جزیره ی کیش

فاز 1 حدود 40 هزار مترمربع و فاز 2 حدود 50 هزار مترمربع مساحت دارد . مسیر های متنوع پیاده روی ، آلاچیق های مناسب برای پیک نیک های خانوادگی و محل های مخصوص پخت کباب ، پارکینگ و سرویس بهداشتی از امکانات موجود در فاز 1 پارک است . فاز یک پارک به دلیل همجواری با مسجد خاتم الانبیا ، نمازخانه ی ساحلی ، بازار عرب ها ، کتابخانه ، بازار های لوکس فرش و چایخانه های سنتی طرفداران بیشتری دارد ، همچنین این امکان برایتان فراهم است که ساعت ها در ساحل به تماشای ماهی های زیبای جنوبی و لاک پشت ها بپردازید و از هوای خوش ساحل لذت ببرید ، همچین این امکان برایتان فراهم شده که بر روی اسکله تفریحی به ماهی گیری بپردازید . 

به یاد داشته باشید شنا کردن در محدوده ی پارک ممنوع است پس به هیچ عنوان به قصد شنا به پارک میرمهنا نروید . 

فاز 2 پارک نیز امکاناتی مفرح از جمله زمین بازی مختص کودکان را در خود گنجانده . پیشنهاد میکنیم در سفر به جزیره ی مفرح کیش حتما از این پارک توریستی و زیبا دیدن کنید و از امکانات موجود در آن نهایت لذت را ببرید .