معبد امتاتسمیندا تفلیس

جاذبه گردشگری - ۲ دی ۱۳۹۶

معبد امتاتسمیندا تفلیس 

تفلیس شهری شلوغ و پایتخت کشور زیبای گرجستان است . شهری سرشار از اماکن دیدنی و زیبا . تفلیس بهترین شهر برای خرید در گرجستان است . از آن جایی که این شهر مهمترین مقصد گردشگری در گرجستان است در نتیجه اماکن جذاب و خاصی دارد که قطعا دیدنشان شما را حیرت زده خواهد کرد . یکی از این اماکن دیدنی معبد امتاتسمیندا است !!

این معبد زیبا مکانی است که امروزه توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده ، البته افراد بومی شهر این معبد را با نام ماماداویتی نیز میشناسند . این نام از کشیشی گرفته شده که در قرن ششم در غاری در این شهر زندگی میکرده . 

تور ارزان قیمت گرجستان

مکانی زیبا و دیدنی در شهر تفلیس

شما با رفتن به این مکان زیبا و دیدنی میتوانید به پارک نزدیک آن که بر روی تپه ای قرار گرفته بروید و از آن بالا به منظره ی شگفت انگیز پایین نگاه کنید . این مکان ، مکانی ایده آل برای عکاسان زیادی است که ساعت ها با دوربینشان در این مکان به دنیال سوژه های خاص میگردند . در کل به راحتی میتوان گفت این مکان ، مکانی مناسب برای تفریح و سرگرمی است .

رستوران های معروف ، کافه ، زمین بازی برای کودکان و بزرگسالان و تله کابین از جمله امکاناتی است که در چند قدمی این معبد قرار گرفته . شما میتوانید با استفاده از تله کابین بر فراز معبد حرکت کنید و ا نمایی دیگر معبد را تماشا کنید . 

البته میل له غذا در آنجا در شما چندین برابر میشود چرا که بوی دلنشین غذای رستوران ها حتما شما را مجذوب میکند ، پس فرصت را از دست ندهید و از منوی رنگارنگ آن غذایی برای خود و همراهانتان سفارش دهید . 

معبدی زیبا و محلی ر کشور گرجستان

لازم به ذکر است برای ورود به این معبد باید همرنگ گرجی ها شوید به بیانی دیگر باید با پوشش مناسب وارد آنجا شوید . علاوه بر دیدن معبد میتوانید سر مزار افراد معروف گرچی که در این مکان دفن شده اند بروید . 

پیشنهاد میکنیم زمان طولانی ای را صرف بازدید از این معبد کنید که هم بتوانید از معبد دیدن کنید ، هم تلکابین سوار شوید و هم از پارک بالای تپه های مرتفع دیدن کنید . البته حتما باید غذایی در رستوران های میل کنید که بعدا از نرفتن به آنجا پشیمان نشوید .