پارک آبی اوشن جزیره ی کیش

جاذبه گردشگری - در تور کیش - در تور ایران - ۳ آذر ۱۳۹۸

پارک آبی اوشن 

سفر به جزیره ی کیش چه سفر نوروزی باشد چه هر سفر دیگری ، با خاطراتی از پارک میرمهنا ، آب انبار های زیبای کیش ، کشتی یونانی کیش و صدها جاذبه ی جزیره همراه است . 

پارک آبی اوشن یکی از پارک های معروف جزیره ی زیبای کیش است که با مساحت نزدیک به 6 هکتار در ماه بهمن سال 95 افتتاح شد . پارک آبی اوشن پارکی مهیج است که از آن به عنوان اولین پارک آبی روباز ایران یاد میکنند که ساخت آن بر اساس داستان راز قلعه ی خورشید است . 

لیست قیمت تور لحظه آخری کیش

پارکی مهیج و زیبا در جزیره ی کیش

13 رابد ، 4 استخر لوکس شنا و سالن اسپا از امکانات این پارک مهیج است . البته رستوران هایی نیز در آن قرار گرفته که در صورت گرسنگی بتوانید شکم تان را با غذایی لذیذ و خوش طعم میل کنید . 

احمد جعفری نژاد شخصی از مشاهیر NFFC دیزنی است که تم پارک توسط این شخص صورت گرفته . پارک آبی اوشن پارکی است که برخی ویژگی های محلی منطقه ای جزیره را در خود گنجانده و برای زنان روزهایی را نیز در نظر گرفته . 

بازی در این پارک قطعا برای همه ، چه زن و چه مرد ، چه کودک و چه بزرگسال مفرح و هیجان انگیز خواهد بود پس فرصت رفتن به آن جا را از خودتان نگیرید . شما میتوانید در این پارک از بلندترین راید منطقه استفاده کنید و بازی کنید و لذت ببرید .

پارکی مهیج و شگفت انگیز در جزیره ی کیش

تم این پارک بر اساس ماجرای دزدان دریایی است . دزدان دریایی با رهبری کاپیتانشان قصد حمله به جزیره را دارند و میخواهند آن را تصرف کنند . حال سه برادر ساکن قلعه ی خورشید قصد پس گرفتن جزیره را دارند . قطعا خوش خواهد گذشت . اگر در سفر به جزیره ی زیبای کیش بدنبال خوش گذرانی و تفریح هستید حتما به این پارک بروید و ساعاتی خوش ، شاد و مفرح را با همراهانتان سپری کنید .