شهر قدیمی برن سوئیس

تور سوئیس - ۵ دی ۱۳۹۶

شهر قدیمی برن 

سوئیس از زیباترین و منحصر به فرد ترین مقصد های گردشگری دنیاست که دارای شهر های بسیار خاصی است . برن یکی از دیدنی ترین و زیباترین شهرهای سوئیس است که با معماری چشم گیر ساختمان هایش ، رستوران های بی نظیرش ، اجراهای هنری فوق العاده و جاذبه های لوکس و خواستنی جذابیت های خودش را چندین برابر کرده و گردشگران زیادی را از تور سوییس بسمت خود می کشاند. شهر قدیمی برن قسمتی از شهر است که قدمت آن به قرون وسطی بازمیگردد . 

تور سوئیس

قسمتی از شهر که به زیبایی به نمایش گذاشته شده

این بخش از شهر درواقع قسمت اصلی شهر نبز است چرا که کرسی های دولت فدرال ، کانتون و شهرداری در این قسمت قرار گرفته . شما در این قسمت از شهر که به شهر قدیمی برن معروف است ساختمان ها و بناهایی را میبینید که از ویژگی های فرهنگی سوئیس است وحتی در یونسکو یه ثبت جهانی رسیده . اولین ساکنان این قسمت از شهر به دوره ی نوسنگی برمیگردد . درواقع این شهر پس از فتح روم ها در نزدیکی شهر دیگری بنا شد . 

تاریخ شهر برن از رمان دوک یعنی سال 1191 آغازشد !! به گفته ی افسانه های قدیمی نام شهر برن اینگونه انتخاب شده که دوک برای شکار میرود و قول میدهد هر حیوانی که توانست شکار کند نامش را بر روی شهر بگذارد که در نهایت خرسی شکار کرد و نام شهر را برن به معنی خرس ایستاده گذاشت . 

قسمتی از شهر برن که بافت و زندگب متفاوتی دارد

در سال 1405 بود که آتشسوزی بزرگی در شهر رخ داد که بیشتر ساختمان های شهر را نابود کرد چرا که اکثر ساختمان ها چوبی یودند به همین دلیل بود کهاز آن دوره به بعد ساختمان ها از سنگ ساخته شد . شما در این قسمت از شهر جذابیتی خاص میبینید که شما را وادار میکند ساعتها در آن شهر به گردش بپردازید . 

پیشنهاد میکینیم به همراه همراهانتان یک روز را صرف گردش و بازدید از این قسمت شهر بکنید قطعا علاقه مند خواهید شد .