میدان پیازا باتومی گرجستان

جاذبه گردشگری - ۱ تیر ۱۴۰۰

میدان پیازا در باتومی 

باتومی شهری بندری و زیبا در قلب کشور سرسبز گرجستان است . شهری پر از تپه های پیچیده در مه و سرسبز که همچون رویاست . دل هر بیننده ای را میلرزاند . سازه های دیدنی و خاص زیبایی این شهر را چندین برابر کرده ، سازه هایی لوکس و زیبا که در جای جای شهر میتوان آنها را دید . 

باتومی دومین شهر بزرگ گرجستان است که پایتخت توریستی گرجستان محسوب میشود . یکی از اماکنی که دیدن آن را نباید از دست داد میدان پیازا است . 

 

تور ارزان قیمت گرجستان

میدانی زیبا و دیدنی در شهر باتومی

میدانی زیبا که زا پرطرفدارترین وشلوغ ترین میادین شهر محسوب میشود . این میدان مساحتی بالغ بر 5700 متر مربع دارد که انواع رستوران ها ، کافه ، میخانه و هتل را در خود جای داده . رستوران ها و کافه هایی دنج که غذاها و نوشیدنی هایی متفاوت و منحصر به فرد را به شما ارائه میکند . از آن جایی که این میدان در یک محله ی اروپایی قرار گرفته حس و هوای یک شهر اروپایی را به راحتی به شخص منتقل میکند . 

معماری خاص این بنا نیز بسیار چشم گیر و زیباست که توسط موزاییک و آیینه های زیبا و و رتگارنگ تزئین شده . هر روز موسیقی زنده در این مکان اجرا میشود که باعث ایجاد فضایی بسیار شاد و مفرح برای بازدیدکنندگان شده . 

میدانی دیدنی و زیبا در قلب شهر باتومی

ناگفته نماند کافه la brioche بهترین کافه ی این مکان است که موسیقی شاد هر روز در آن نواخته میشود . شما به راحتی میتوانید ترکیب معماری گرجستان و ایتالیایی را در این میدان ببینید پس فرصت را از دیت ندهید و در سفر به شهر زیبای باتومی حتما از آن بازدید کنید چرا که از جذاب ترین اماکن شهر محسوب میشود . 

برای رفتن به میدان پیازا تنها کافیست از خطوط 10 تا 15 اتوبوس استفاده کنید و در ایستگاه میدان پیازا پیاده شوید .

فرصت را از دست ندهید و حتما از این مکان دیدن کنید .