باغ گل رز برن

جاذبه گردشگری - ۲۵ آذر ۱۳۹۸

باغ گل رز برن 

برن شهری است با چشم انداز های زیبا و فوق العاده در قلب قاره ی اروپا . شهری زیبا و هیجان انگیز . کافه های دنج و رستوران های لوکس در خیابان های این شهر خودنمایی میکنند . کوه های پوشده از برف و جاده های سبز و 7 رنگ این شهر افراد بیشماری را به سمت خود میکشاند . 

باغی سرشار از گلهای زیبا و ناز

باغ گل رز یکی از اماکن زیبایی است که در سفر به شهر برن حتما باید از آن دیدن کرد ، در اصل این باغ پارک بزرگی است که منظره ای زیبا و هیجان انگیز از شهر را به شما میدهد . 

شما در این پارک خارق العاده 2200 مدل گل رز مختلف ، 2000 مدل گل سوسن و زنبق و 28 مدل گل 100 تومتی میبینید . دیدن این حجم گل در یک مکان قطعا هیجان انگیز خواهد بود . تصور منظره ی زیبای آن نیز دور از تصور است . 

این باغ در سالهای 1765 تا 1877 به صورت خصوصی اداره میشد اما نهایتا در سال 1913 به عنوان پارک عمومی ورود را برای عموم آزاد کردند و پره از زیبایی آن برداشتند و امکان ندارد کسی به این شهر سفر کند اما از این باغ دیدن نکند . 

نمایی باشک.وه از باغ گل رز برن

ابتدا فقط گلهای رز متنوع در این پارک به نمایش گذاشتند اما در سال 1956 تا 1962 گل های صدتومانی و آزالیا به این پارک راه یافتند . 

پیشنهاد ما این است ، هرچه بیشتر وقت در این پارک بگذرانید بیشتر به شما خوش خواهد گذشت ، پس محدودیت زمانی ای برای حضور در این پارک وجود ندارد . فضاهای شگفت انگیز پوشیده از گل در این باغ هیچگاه شما را خسته نخواهد کرد . استخر بزرگ داخل پارک ، آلاچیق های بزرگ و زیبا ، رستوران های لوکس و شیک با فضاهای ویژه ی پیک نیک از دیگر اماکن دیدنی پارک است . 

چیزی که به هبچ عنوان نباید فراموش کنید بردن دوربین است چرا که اگر در این پارک عکس نگیرید قطعا پشمان خواهید شد . پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر رویایی برن بازدید از این پارک زیبا و شگفت انگیز را فراموش نکنید .