پیست اسکی در دبی

تور ارزان دبی - در تور دبی - در تور امارات - ۲۱ آذر ۱۳۹۶

پیست اسکی دبی | تور ارزان دبی

دبی جزیره ای زیبا در آب های مواج خلیج فارس است که از شهر های امارات متحده ی عربی محسوب میشود . ابوظبی از جنوب ، شارجه از شمال و عمان از جنوب شرقی با این شهر زیبا همسایه هستند . شهر دبی شهری با مساحت 4110 کیلومتر مربع است که با صدها جاذبه ی طبیعی و مصنوعی در دلش توانسته افراد بیشماری را در فصول مختلف به سمت خود بکشاند .

پیستی مهیج و عجیب در دبی

یکی از جاذبه های مصنوع این شهر پیست اسکی است که از یزرگترین و عجیب ترین پیست های دنیاست . دبی شهری است که دمای آن در فصل تابستان به 50 درجه هم میرسد و لی با این شرایط توانسته اند پیستی بزرگ را در آن بسازند که امروزه با پیست های برتر جهان مقایسه میشود . 

اصلا قصه و رویا نیست !! واقعیت دارد !! پیستی به طول 400 متر با 6000 تن برف سفید ، تمیز و خالص . خیلی جالب است چرا که میانگین بارش برف در سال در شهر دبی صفر است ، اما پیست آن از بزرگترین یخچال های دنیا به شمار میرود . برای سرد نگه داشتن این پیست اسکی از پیشرفته ترین و بهترین سیستم های خنک کننده ی دنیا استفاده میشود و هر شب با تکنیک هایی جدید و نو در پیست برف تولید میشود . 

لیست قیمت تور ارزان دبی

برف پاش های تعبیه شده و سقف پیست قطرات آب ویخ را به هوا میپاشند . ذراتی ریز که به سادگی قابل دیدن نیستند . مدیریت این عملیات به عهده ی لوکاس مارشال است که از فرانسه به دبی آمده و ابراز کرده که برف های موجود در دبی حتی از برف های کوه های آلپ هم بهتر است . به نظرتان هیجان انگیز نیست !!؟؟ اسکی در مکانی که دمای بیرونی اش 50 درجه است . 

هنگام شب حدوده 30 تن برف تولید میشود که صبح هنگام با ماشین های مخصوص این برف ها را صاف میکنند و سطحی صاف و یکنواخت را برای اسکی بازان به وجود میاورند . در این هنگام در های پیست باز میشود . بیشترین هیجان زمانی است که از هوای گرم و طاقت فرسای دبی وارد این یخچال سرد میشوید . واقعا از این چالش بزرگتر وجود ندارد . 

تله کابین ، امکانات اسکی ، اسنو برد ، سورتمه سواری و برف بازی از تفریحاتی است که در پیست اسکی دبی قابل انجام است . 5 پیست اسکی در این مکان وجود دارد که از نظر اندازه و ارتفاع با هم متفاوت هستند و شما متناسب با سلیقه تان از هر کدام که بخواهید میتوانید استفاده کنید . 

رستوران ها و کافی شاپ هایی لوکس نیز در این پیست قرار گرفته !! پس فرصت را از دست ندهید . در سفر به شهر زیبای دبی حتما از این پیست عجیب اما هیجان انگیز دیدن کنید و از اسکی لذت ببرید .