پارک آبی اسپلش جانگل پوکت

انواع تور لحظه آخری تایلند - در تور پوکت - در تور تایلند - ۱۲ دی ۱۳۹۶

پارک آبی اسپلش جانگل پوکت 

پوکت از زیباترین و دیدنی ترین شهر های تایلند است . پوکت مکانی دنج و شگفت انگیز برای فرار از گرمای خیابان های بانکوک و چیانگ مای است . پارک آبی اسپلش جانگل یکی از دیدنی ترین و مهیج ترین اماکن شهر پوکت است . 

پارک آبی پوکت از مفرح ترین پارک های شهر پوکت به شمار میرود که در روزهای گرم میتواند بسیار دلچسب و لذت بخش باشد . شما میتوانید در این پارک لحظاتی خوش و خاطره انیگز را برای خودتان رقم بزنید . در این پارک مفرح به تمامی رده سنی ها توجه شده و برای هر سنی و هر سلیقه ای تفریحاتی ناب و شاد در نظر گرفته شده . بازی های مهیج این پارک میتواند ساعاتی تجربه نشدنی را برایتان رقم برند و تمامی هیجانات داخلی شما را تخلیه کند . 

لیست قیمت تور ارزان و لحظه آخری تایلند

شما چه همراه خانواده باشید ، چه با دوستانتان فرقی نمیکند چرا که محیط و فضای این پارک پذیرای هر دو نوع خواهد بود . پارک آبی اسپلش جانگل نقش مهمی در شهر پوکت ایفا میکند و تقریبا به جرات میتوان گفت کسی نیست که به این شهر سفر کند اما از این پارک دیدنی لذت نبرد . این پارک در ساحل مای خائو شهر قرار گرفته و در بین درختان گرمسیری سر به فلک کشیده گم شده . بازی نفسگیر و شاد این پارک توجه هر فرد و هر سلیقه ای را به خودش جلب میکند پس فرصت این هیجان را از خودتان نگیرید .

سرسره های متعدد و بلند و استخر های متفاوت و متنوع با برنامه های شاد و هیجان انگیز میتواند روزی پرخاطره را برایتان رقم بزند . استخر موج ، استخر کودکان ، اسلاید های لوله ای ، گرداب های هیجان انگیز ، رودخانه ها و دریاهای شبیه سازی شده چنان هیجانی را در شما ایحاد میکند که در رویا هم تصورش را نمیکنید . 

وجود رستوران های و کافه های متعدد نیز باعث شده تا هنگام گرسنگی دغدغه ی سیر کردن شکمتان را نداشته باشید چرا که در این اماکن غذاهایی سبک اما لذیذ به همراه نوشیدنی های متنوع در اختیارتان قرار داده میشود . شما میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر به این پارک بروید و یک روز مهیج و شاد را برای خود و همراهانتان بسازید . 

قیمت بلیط در این پارک برای بزرگسالان 1295 بات و برای کودکان زیر 12 سال 650 بات در نظر گرفته شده است . تور لحظه آخری تایلند بهترین است!