رستوران اشتایررک

تور اتریش - در تور وین - در تور اتریش - ۳ آذر ۱۳۹۸

رستوران اشتایررک در تور اتریش

رستوران لوکس اشتایررک با دو ستاره ی میشلین در قلب شهر زیبای وین قرار گرفته . رستوران رویایی اشتایررک با سابقه ی کوتاه 7 ساله توانسته خود را میان بهترین رستوران های شهر قرار دهد و همینطور بین 15 رستوران برتر جهان . معماری و طراحی منحصر به فرد آن نیز باعث شده دهمین رستوران زیبا از نظر معماری و طراحی در سال 2016 شود . رتبه های خوب این رستوران به دلیل منحصر به فرد بودن همه جانبه ی رستوران است . 

با ورود به رستوران نظر شما ابتدا به فضای بیرونی رستوران جلب میشود چرا که فضایی خاص و متفاوت در کل شهر است و همین امر سبب شده جز 10 رستوران برتر از نظر معماری باشد . سرآشپز حرفه ای این رستوران منویی رنگارنگ از غذاهای اتریشی و برخی ملیت های اروپایی را برای شما در نظر گرفته است . در این غذاها نزدیک به 150 نوع پنیر مختلف و متفاوت وجود دارد ، به عنوان مثال یک رول بیکن با چندین طعم مختلف پنیر قابل سفارش است . منوی رستوران اشتایررک مملو است از غذاهای متنوع ، بشقاب های سبزیجات همراه با سس های خاص که به دستور خود سرآشپز است سرو میشود . 

شما هر چه دوست داشتید میتوایند سفارش دهید اما در نظر داشته باشید هیچ کدام مزه ی تکراری ندارد و همه ی آنها برایتان جدید خواهد بود . در این رستوران به هیچ عنوان نباید از دسر ها گذشت . دسر های اتریشی ، قرانسوی و ایتالیایی رستوران در نوع خود واقعا بینظیر است چرا که سرآشپز رستوران مختص پخت غذاهای قرانسوی ، ایتالیایی و اتریشی هستند . 

در رستوران اشتایررک به طور متوسط 70 یورو پرداخت میکنید و چهار بخش دسر ، غذای اصلی ، پیش غذا و نوشیدنی را دریافت میکنید . مطمئن باشید ناراضی از رستوران خارج نخواهید شد . البته طبق بررسی های انجام شده معلوم شده که متوسط ثیمت در این رستوران 100 یورو است . 

پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبای وین و کشور اتریش با تور اتریش حتما سری به این رستوران بزنید . 

لیست قیمت تور اتریش