معبد گراند پالاس بانکوک

جاذبه گردشگری - ۲۲ تیر ۱۴۰۰

معبد گراند پالاس بانکوک 

معبد گران پالاس که مردم آن را به نام wang phraborom maha  نیز میشناسند در قسمت قدیمی شهر گرند پالاس مشهورترین و زیباترین نماد شهر بانکوک است . معبد گراند پالاس در قرن 18 در سال 1782 ساخته شد و به مدت 150 سال قصر تایکینگ بوده است . قدمت این بنای زیبا به دوران پادشاهی رامای اول بازمیگردد که بعد از انتقال دادن پایتخت به بانکوک دستور ساخت این قصر با شکوه را داد . در واقع این معبد مجموعه از چندین بنا و ساختمان متفاوت است که هر کدام مختص یک پادشاه بوده است . مهمترین این ساختمان ها وات پراکائو است . 

معبدی زیبا و دیدنی رد شهر شگفت انگیز بانکوک

شما برای ورود به این معبد باید لیاس هایی مخصوص به تن کنید . شلوارهای بلند ، لباس های آستین دار و کفش ، لباس مختص مردان و دامن های بلند لباس مختص زان است . این لباس در خارج از کاخ قابل هریداری و اجاره است پس نگران نباشید . 

این معبد زیبا از چوب ساخته شده و در دوره ی رامای اول ساختش نی به پایان رسید . معبد گراند پالاس معبدی زیبا و دیدنی در غرب شهر بانکوک است که افراد بیشماری را به سمت خود میکشاند . 

لیست قیمت تور ارزان و لحظه آخری تایلند

مکانی دنج و ایده آل در شهر زیبای بانکوک

شما با رفتن به این مکان دورتادور این بنا را دیوار هایی به طول هزار متر میبینید که در قدیم برای محافظت در برابر دشمنان این دیوارها را ساخته اند . معبد گراند پالاس کاخی با قدمت 150 سال است که هنوز امروزه برای مراسمات رسمی سلطنتی و مراسمات دولتی مورد استفاده قرار میگیرد . در سفر به شهر زیبای بانکوک معبد گراند پالاس از دیدنی ترین و زیبانرین اماکنی است که حتما باید از آن دیدن کنید .