آب نمای دبی

تور ارزان دبی - در تور دبی - در تور امارات - ۱۳ آذر ۱۳۹۶

آب نمای دبی 

دبی از مقاصد محبوب گردشگری در دنیا محسوب میشود ، البته از بهترین ها نیز است . دبی مکانی است که در آن در کمترین زمان ممکن میتوانید از اماکن قراوانی دیدن کنید . اماکن و جاذبه هایی دیدنی و خاص که هر کدام با ویژگی هایی منحصر له فرد شخص را جذب خود میکند . شهری که سنت و مدرنیته را در کنار هم در خود جای داده . پیشنهاد میکنیم اگر قصد سفر دارید همین الان دبی را در اولویت قرار دهید !!  و از اماکن دیدنی فراوان آن دیدن کنید و لذت ببرید . در تور ارزان دبی این آب نما را فراموش نکنید!آب نمای زیبا و دیدنی در شهر رویایی دبی

آب نمای دبی یکی از زیباترین و پربازدیدترین جاذبه های این شهر عرب زبان است . ابن آب نما 5 دابره با اندازه های متفاوت دارد که در مرکزشان دو قوس قرار گرفته . آب نمابب که آب داخل آن به همراه موسیقی ای زیبا و آرامش بخش و گاهی شاد میرقصد و توجه افراد فراوانی را جذب میکند . آب نمای معروف و محبوب دبی درون دریاچه ی برج لاکچری خلیفه ساخته شده و هزینه ای بالغ بر 800 مبلبون درهم که معادل 218 میلیون دلار است برای ساختش صرف شده . 

لیست قیمت تور ارزان دبی

در ساخت این آب نماب زیبا حدود 7000 چراغ در 25 رنگ مختلف و متنوع ساخته شده است و فواره های داخل آن آب را تا ارتفاع 150 متری پرتاپ میکند . آب نمای دبی توسط شرکت معروف وت دیزاین ساخته شده ! از دیگر ساخته های این شرکت میتوان به آب نمای زیبای هتل پلازا اشاره کرد که در شهر لاس وگاس طراحی و ساخته شده .  

آب نمای دبی آب نمایی زیبا و محبوب در کل شهر است که بازدید از آن کاملا رایگان است

شما حتی از ساختمان های اطراف نیز دید مناسب و خوبی به آب نما خواهید داشت ! عده ای ساعت ها می ایستند و رقص آب های درون آب نما را تماشا میکنند ، از طرفی بازدید از آن نیز رایگان است پس فرصت دیدنش را از دست ندهید به خصوص هنگام تاریکی هوا رنگ های زیبای آب نما به وضوح قابل مشاهده است و همین امر زیبایی آن را دوچندان کرده . هر آهنگ 6 دقیقه پخش میشود و شما همه روزه فرصت دارید از این آب نمای زیبا در شهر طلایی دبی دیدن کنید و لذت ببرید . فرصت را از دست ندهید !!