تفلیس مال

بازار و مرکز خرید - ۳۰ آبان ۱۳۹۶

تفلیس مال 

تفلیس شهری فعال ، پر جنب و جوش و شلوغ در قلب کشور گرجستان است . شهری ارزان و شاد که زندگی در آن بسیار لذت بخش خواهد بود . این شهر زیبا سرشار است از مراکز خرید لوکس و زیبا برای خرید . 

یکی از بهترین و یزرگترین مراکز خرید این شهر سرسبز و زیبا مرکز خرید تفلیس مال است که در قسمت حومه ی غربی شهر قرار گرفته . چند وقت پیش بلایی که سر پلاسکو در ایران آمد سر این مرکز خرید نیز آمد و تمامی فروشگاه ها را از بین برد اما در کوتاه ترین بازه بازسازی و ترمیم شد و حتی از روز اولش نیز مدرن تر ، شیک تر و زیبا تر شد . 

مرکز خرید تفلیس مال با 180 فروشگاه که بسیاری از آن ها مربوط به برند های معتبر جهانی است آماده ی پذیرایی از میهمانان و خریداران است . تفلیس مال سخاتمانی شیک و 4 طبقه است که از اولین مراکز تجاری استاندارد این منطقه محسوب میشود . 

aldo , rambina , defacto , arttime , cortefiei از جمله برند هاییست که در این مال وجود دارد . معماری و طراحی این مجموعه مدرن و خاص است و همه را جذب میکند . معماری خلاقانه ی این مال مدرن باعث شده این مال به یک نماد آشنا در کل شهر تبدیل شود . از طرفی طراحی و معماری فروشگاه به گونه ای است که فرهنگ بالای تفلیسیان را به رخ همگان میکشد !!

از برنامه ی آینده برای این مرکز خرید ایجاد تفریحات ورزشی شاد و مفرح برای خریداران است . 

تور ارزان قیمت گرجستان

امکانات رفاهی فروشگاه مدرن تفلیس مال 

مال تفلیس همچون دیگر  پاساژها با ایجاد امکانات رفاهی سعی در جلب رضایت مشتریان دارد . سینما ، رستوران ، کافی شاپ ، پارکینگ ، کیوسک راهنما ، هایپر مارکت ، 180 فروشگاه ، اینترنت رایگان و سرویس بهداشتی از امکاناتی است که در تفلیس مال در اختیار شما قرار خواهد گرفت . 

پیشنهاد میکنیم اگر در تور تفلیس به دنبال مکانب برای تفریج و خرید هستید حتما سری به این مال جذاب بزنید .